PDA

Zobacz pełną wersję : Rezerwacja pokoi



zergoth
28-07-2007, 10:55
Wita, chciałbym zrobić stronę o agroturystyce stąd tez moje pytanie czy istnieje jakiś komponent który umożliwiłby klientowi strony zarezerwować pokój/domek? Zależy mi na tym by system zbierał informacje o kliencie, dte planowanego pobytu, sprawdzał czy wybrany przez niego pokój jest wolny na dany okres i uaktualniał bazę danych przesyłając na maila szczegóły na temat rezerwacji.
Pozdrawiam

Joshua
28-07-2007, 11:04
http://extensions.joomla.org/index.php?option=com_mtree&task=listcats&cat_id=1835&Itemid=35

killersarenka@poczta.fm
23-06-2008, 14:38
Witam

A czy na polskich stronach zasobów też coś takiego się znajdzie i tłumaczone?

inkos
23-06-2008, 15:32
Sprawdzałaś? ;) Zawsze możesz ściągnąć angielską paczkę i przetłumaczyć plik jezykowy aby komponent mówił "po naszemu".

killersarenka@poczta.fm
23-06-2008, 21:09
Pewnie bym tak zrobił, to znaczy poszukałbym komponentu i go przerobił ale nie znam angielskiego, więc nawet nie znajdę na stronach obcojęzycznych tego co mnie interesuje. Przetłumaczyć jeszcze by się jakoś dało zrobić z pomocą znajomych, czy innych sposobów. Mogę liczyć tylko na pomoc innych.

Za pomoc będę bardzo wdzięczny.

inkos
24-06-2008, 10:29
A co cię interesuje z linku który masz powyżej? Jak nie znasz angielskiego to przynajmniej potestuj samemu a z pewnością coś znajdziesz dla siebie.

killersarenka@poczta.fm
24-06-2008, 10:59
Przeglądałem stronę ale nie dokładnie bo nie miałem czasu - no jest kilka propozycji, sprawdzałem strony "producentów" tych komponentów i wydaje mi się że są płatne i to czasem dużo kasy trzeba by było, raczej szukam czegoś free.

zwiastun
24-06-2008, 14:10
Pewno, e może się i co znajdzie. Ale tak czy owak, godna podziwu: jest taka opcja: potrzebuję dobrego narzędzia do napędzania kasy. Koniecznie za frico!

killersarenka@poczta.fm
25-06-2008, 09:52
Wiem że to troche takie "nie fer" - zarobić ale nic nie dać od siebie. Nie robię tego dla siebie, pomagam znajomej ruszyć interes z wynajmowaniem pokoi nad morzem. Wiadomo trzeba się rozreklamować żeby mieć klientów. Jak ktoś ma kasę to mu łatwo ruszyć, ale jak ktoś ma ciężko to próbuje ruszyć jak najmniejszym kosztem.

Za wszelką pomoc i porady wielkie dzięki.

kordiam
01-06-2009, 13:56
Czy macie jakieś doświadczenia z komponentami tego typu? Szukam komponentu, który pozwoli obsłużyć rezerwację pokoi w niewielkim hotelu. Możecie coś konkretnego polecić?

ppilus
01-06-2009, 14:36
Doświadczenia w tym temacie co prawda nie mam ale propozycje dla Ciebie będą tutaj (niestety w większości rozwiązania komercyjne)
http://extensions.joomla.org/extensions/vertical-markets/booking-&-reservation

kordiam
01-06-2009, 18:03
Dziękuję za odpowiedź. Jak już pisałem szukam konkretnego rozwiązania, może być komercyjne. Może ktoś z obecnych na forum potrafi napisać taki komponent?

ppilus
01-06-2009, 20:35
Konkretne masz w podanym linku. Wystarczy tylko zapoznać się z demo poszczególnych komponentów.
Jeżeli zaś chcesz specyficzny wg własnych potrzeb, napisz to w odpowiednim dla tego typu ogłoszeń dziale (zlecę, wykonam, kupię ... (http://forum.joomla.pl/forumdisplay.php?f=27)) załączając ważniejsze elementy projektu.