PDA

Zobacz pełną wersję : Facile forms - wysyłanie w tle



decia
30-07-2007, 01:13
Mam prośbę. Może ktoś wie co zrobić co ustawić? Chodzi mi o to, że po wypełnieniu pól w formularzu i kliknięciu na button wyślij ładnie wysyła ale jednocześnie odświeża stronę i kasuje dane z wypełnionych pól.
Pytam dlatego bo chcę zrobić tak żeby mój formularz miał button z jakimś tekstem "kuszącym do kliknięcia"
i powodującym bez wiedzy wypełniającego wysyłanie danych z formularza na mój mail.
I żeby to zrobić musi być tak , że po kliknięciu buttona odświeża stronę (wysyła) ale po odświeżeniu dane w formularzu nie usuwają się.
Konkretnie chodzi że chciałbym mieć wiedzę jaki jest ruch i co najczęściej ludzie wpisują w formularzu (kalkulatorze) do kosztorysowania usług .
Taka tajna inwigilacja
I przy okazji - gdzie zmienić w ustawieniach facile form żeby wysyłało każdemu a nie zalogowanemu użytkownikowi?
sorki wycofuję to ostatnie pytanie ale pozostawiam na forum bo może ktoś też będzie tak mało inteligenty - odpowiedź chyba jest prosta formularz jest dostępny dla zarejestrowanych osób a ja testowałem w panelu administratora bez zalogowania i wywalało mi że nie mam dostępu

robdk
30-07-2007, 07:15
Witam
W facileforms zawsze po wysłaniu czyści formularz, lecz jeśli pól do wypełniania nie jest za wiele to mozna je przekazać w parametrze i po odświerzeniu załadować te dane, lub stworzyć tabelę w bazie danych zbierajacą dane i je ponownie wyświetlać na podstawie id rekordu (po skończonej operacji można tabele czyścić w zależności od logiki aplikacji... itp. itd.)