PDA

Zobacz pełną wersję : problem z JCE



demich
30-07-2007, 16:01
Na joomli 1.0.11 zainstalowalem najnowsze JCE, bota 1.1.6, component 1.1.1 i utlitis 1.3, utilities opublikowalem. ustawilem w konfiguracji strony zeby domyslnym edytorem byl JCE i klops. Menu w content editorze jest takie same jak bylo. Zeby bylo zabawniej to w konfiguracji layoutu rowniez nie pojawiaja sie ikonki z Utilities (np ImageManager). Probowalem tez np odpublikowac tinymce ale content editor wciaz wygladal tak jak tinymce :confused:

Podejrzewam ze ta wersja JCE nie jest juz poprostu zgodna z joomla 1.0.11 jezeli tak to ktora jest?
A moze problem lezy gdzie indziej?

pozdrawiam

hati102
06-08-2007, 18:26
Probowalem tez np odpublikowac tinymce ale content editor wciaz wygladal tak jak tinymce :confused:



Dołączam sie do pytania, z tym ze u mnie pojawia sie wszedzie menu juz z jce, niestety brak niektorych ikonek, m.in. tych odpowiedzialnych za wstawianie obiektów typu flash. Jak widać poblem nie spotkal tylko mnie. Ktos go rozwiazal?

zwiastun
06-08-2007, 18:37
Panowie, proszę zrozumieć rzecz podstawową:
Kiedy ktoś pisze, że mu na Joomla! sprzed roku coś działa nie tak, to naprawdę jego problem. Można przeszukać forum z tamtych czasów. Aktualnie stabilnym wydaniem Joomla jest 1.0.12 lub 1.0.13.

hati102
06-08-2007, 19:24
Aktualnie stabilnym wydaniem Joomla jest 1.0.12 lub 1.0.13.

Ok, zainstalowalem joomla! 1.0.13, bot jce 1.1.6 i com jce 1.1.1. I sytuacja nie zmienila sie, dalej nie mam tych elementów menu odpowiedzialnych za wstawianie obiektow typu flash. Instalacja calkiem nowa, nowa bazka itd. Masz moze jakis zestaw joomla + jce ktory dziala prawidlowo a dodatkowo ma dzialajacy advlink (starsze wersje jce nie mialy tego plugina wbudowanego) ?
Dzieki za info i pozdrawiam