PDA

Zobacz pełną wersję : standardowe ocenianie nie działa tak jak bym chciała



sylkasylka
03-08-2007, 00:13
witam
mam kłopot ze standardowym składnikiem do oceniania artykułów. wszystkie ustawienia w konfiguracji strony i bota prawidłowe. Nie wiem o co chodzi może pomożecie.
po kliknięciu na ikonki oceniania pojawia się komunikat dziękujemy za twój głos a ocena pojawia się po kilku minutach czy można to jakoś zmienić czy to tak po prostu jest

zwiastun
03-08-2007, 00:24
Pewno dlatego, że odpowiedź krąży najpierw po wszystkich serwerach świata. W joomla nie ma tu co zmieniać, moduł Ocenianie dziala poprawnie, reakcja - jeśli działa na normalnym serwerze nieobciążaonym nadmiernie, a strona jest też "normalna" - jest bez mała natychmiastowa

noanna001
23-09-2009, 14:17
Witam,
Żeby nie tworzyć nowego wątku, odnawiam istniejący.
Mam Joomlę 1.5.7 i w ustawieniach do wszystkich artykułów zaznaczyłam: Ocena-pokaż (przez ustawienia w menu). Pokazuje się ocena wraz z przyciskiem Oceń, ale niestety jak klikam na niego nic się nie dzieje, czyli ocena nie zostaje uznana. Co robię źle?
Poproszę o konkretną pomoc, a nie odsyłanie do pomocy w Joomla, czy google, bo przejrzałam kilka forów i nic kokretnego na ten temat nie znalazłam.

zwiastun
23-09-2009, 15:46
Joomla 1.5.7 to historia sprzed roku. Zaktualizuj do najnowszego, a dopiero potem zgłaszaj problemy.

noanna001
23-09-2009, 17:58
Zwiastun, z całym szacunkiem, przejrzałam Twoje odpowiedzi na posty. W zasadzie we wszystkich zero konkretów i odpowiedzi na pytannia, a jedynie lekceważenie pytających i odsyłanie do wyszukiwarki.
Skoro zadaję pytanie do joomla 1.5.7, to oczekuję odpowiedzi właśnie na to pytanie, bo z jakiś względów nie chcę zmieniać wersji, prawda?. Niestety jak do większości postów nie ma co liczyć na odpowiedź. Dziękuję bardzo, poszukam na angielskich forach, może tam będzie ktoś bardziej przychylny użytkownikom. Miłego udawania wielkiego znawcy.

trzepiz
23-09-2009, 18:04
Skoro zadaję pytanie do joomla 1.5.7, to oczekuję odpowiedzi właśnie na to pytanie, bo z jakiś względów nie chcę zmieniać wersji, prawda?

no to radź sobie na 1.5.7


Miłego udawania wielkiego znawcy.
Dowiedz się więcej na ten temat - bo jak sądzę nie wiesz, że Pan Stefan Wajda jest autorem większości opracowań do Joomla.

Problem postawiłaś o 14:17 o 18:00 oczekujesz już kompletnych rozwiązań Twojego problemu. Nie tak to działa (poza tym nie chcesz się zastosować do sugerowanych rozwiązań)


i na koniec - Trochę szacunku .. !


Pozdrawiam i życzę miłego dnia ..