PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Joomfish



andrzej61
04-08-2007, 20:48
Zainstalowałem sobie na stronie Joomfisha i już prawie dobrze by było, tylko chyba czegoś nie rozumiem co do tłumaczeń.
Jeśli wybiorę z admina Joomfisha "Translation" i tam z filtra wybiorę "content", to pojawia mi się lista artykułów i wszelkiego contentu. I wówczas otwieram do edycji dany artykuł i zaznaczam go po prawej w edytorze jako język angielski. Tłumaczę tytuł, kawałek intro i kawałek main textu. I zapisuję jako opublikowany i od razu widzę że na liście jest przy tym żółta żaróweczka, co chyba znaczy że coś jest nie tak. I wchodzę znów do edytora i tam po prawej jest status "Original changed" . Ale ja nawet kropki nie dopisałem do oryginału tylko edytowałem w polach "Translation".
Ale próbuję przełączyć na stronie na język angielski i wtedy na głównej tytuł i to intro co jest zostało przetłumaczone OK. Natomiast gdy dam " Czytaj więcej", wówczas tylko komunikat zamiast strony. Na białym tle:
Fatal error: Call to undefined method: dbproxy->translatedcontentavailable() in /home/lambeth/ftp/components/com_joomfish/includes/joomfish.class.php on line 125
I zaglądam do tego pliku i tam jest:
(w tym miejscu)
// If there is not translated content for this table then skip it!
if (!$database->translatedContentAvailable($reftable)) continue;
Czyli gdzieś to "$reftable" chce się odwołać do jakiejś tabeli i coś nie tak jest.
Czy może wie ktoś z Was jaki błąd robię żże to nie działa poprawnie?
Frontową stroną jest u mnie IJoomla Newsportal.
Bardzo proszę o pomoc.