PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd przy instalacji



Dozer666
05-08-2007, 18:52
Przy instalacji po wpisaniu danych wyskakuje mi błąd:

Warning: fread() [function.fread (http://delta.cal.pl/vip/installation/function.fread)]: Length parameter must be greater than 0. in /home/delta/domains/delta.cal.pl/public_html/vip/installation/install2.php on line 422

Warning: fread() [function.fread (http://delta.cal.pl/vip/installation/function.fread)]: Length parameter must be greater than 0. in /home/delta/domains/delta.cal.pl/public_html/vip/installation/install2.php on line 422
?>co z tym zrobic?

a po instalacji nie mogę się zalogować do panelu admina, wyskakuje napis: "Przepraszamy, nie możesz się jeszcze logować. Zapraszamy wkrótce":mad:

phpbb by przemo nie dziala, wystepuje blad

phpBB by Przemo : Critical Error

Error doing DB query userdata row fetch

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'delta_vip.phpbb_users' doesn't exist

SELECT * FROM phpbb_users WHERE user_id = -1

Line : 404
File : sessions.php

zwiastun
05-08-2007, 22:25
1. Nie podajesz jakiegoś parametru, musi być podany
2. Nie możesz się zalogować, bo nie ma założonego w bazie rekordu dla administratora
Instalacja się po prostu nie udaje z powodu pkt1.
jaki parametr, nie potrafię określić, bo nie dotyczy to instalatora Joomla. W pliku install2 nie ma tylu linii

Dozer666
06-08-2007, 00:19
1. Nie podajesz jakiegoś parametru, musi być podany
2. Nie możesz się zalogować, bo nie ma założonego w bazie rekordu dla administratora
Instalacja się po prostu nie udaje z powodu pkt1.
jaki parametr, nie potrafię określić, bo nie dotyczy to instalatora Joomla. W pliku install2 nie ma tylu linii

Niczym mak gajwer stworzylem sobie usera, admina w phpmyadminie :)
a w wierszu 440 jest

<input type=\"hidden\" name=\"DBhostname\" value=\"$DBhostname\">
nie czaje tego nadal

przy ponownej instalacji znowu to samo :( moge teraz zainstalowac samodzielne phpbb by przemo do folderu forum? chociaz pewnie nie zadziala...

zwiastun
06-08-2007, 06:55
Z komunikatu wynika, że nie podano nazwy hosta bazy danych (localhost?)

Dozer666
06-08-2007, 10:50
był... za każdym razem był localhost (domyślnie wpisany)

no i serwis działa, sam serwis, bo żaden z dodatków (nawet ksiega gosci) nie działa...

zwiastun
06-08-2007, 18:45
Opowiadasz. Działa, ale nie działa. Albo działa, albo nie działa. Popełniasz jakieś błędy, może masz nieodpowiednie ustawienia serwera, itd. Kto to może wiedzieć na podstawie tak nikłych informacji, jakich udzielasz.

Dozer666
06-08-2007, 20:43
a co potrzeba? mam joomle 1.0.11 na tym samym serwerze wiec i serwer nie jest zly i nie byla to moja pierwsza instalacja

zwiastun
13-08-2007, 18:33
No to cuda. Też się zdarzają. Ale tutaj Duchów św., które postawią diagnozę na podstawie nie działa mi, nie ma.

Dozer666
14-08-2007, 11:44
to słabe forum :D