PDA

Zobacz pełną wersję : Ako Comment - na głównej stronie jak sobie poradzić



darks
05-08-2007, 21:57
Mam pytanko, czy istnieje możliwość takiej konfiguracji komponentu Ako Comment aby w przypadku gdy na głównej stronie są zamieszczone tylko skróty artykułów nie było odnośników do komentowania tychże artykułów tylko aby taka możliwość pojawiała się dopiero po wejściu na konkretny artykuł.

zwiastun
05-08-2007, 22:22
W ustawieniach nie, trzeba by grzebać w skrypcie bota, zadac mu gdzieś warunek, if ($option=com_frontpage) {
to nie wyświetlaj....}

darks
06-08-2007, 11:33
W ustawieniach nie, trzeba by grzebać w skrypcie bota, zadac mu gdzieś warunek, if ($option=com_frontpage) {
to nie wyświetlaj....}
Jeżeli to nie będzie nadużyciem to prosiłbym kogoś o informację jak powinien ten warunek brzmieć dosłownie, zwłaszcza owo nie wyświetlaj. Niestety moja wiedza w tym zakresie jest nikła.
Jeżeli zaś to będzie problemem to jakoś sobie poradzę, może jakiś inny komponent zastosuję. Podoba mi się http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,2621/Itemid,35/

zwiastun
06-08-2007, 12:55
Nadużyciem nie jest, ale to tak, jakbyś prosił o przerobienie tego skryptu. Recepty nie mam. Musi to zrobić ktoś, kto potrafi. Warunek ma wyglądać,jak podałem.

darks
06-08-2007, 14:58
Nadużyciem nie jest, ale to tak, jakbyś prosił o przerobienie tego skryptu. Recepty nie mam. Musi to zrobić ktoś, kto potrafi. Warunek ma wyglądać,jak podałem.
OK.
Tak na marginesie, nie wiem czy inni tak mają, ale wydaje mi się, że coś z tym forum jest nie tak, nie mam obrazków tylko krzyżyki, czyżby coś się sypało?