PDA

Zobacz pełną wersję : admin_polish_language v1.0.8



thompheus
07-03-2006, 10:45
Witam!
Mam pytanie dotyczące spolszczenia panelu admina w najnowszej wersji, a mianowicie jak doinstalować sam język panelu ponieważ samej paczki językowej nie znalazłem(dla panelu admina)?
Pozdro :)

viper
07-03-2006, 10:53
Jeśli pobrałeś wersje Joomli v1.0.8 pl z plikowni joomla.pl to podczasz instalacji wybierasz język polski dla administracji i jak dla uzytkownika.
Jeśli masz panel administracyjny to kliknij na ikonkę >> Global Configuration w panelu administracyjnym i wybiesz zakładkę >>Locale. Odszukaj tam >> Backend Language: i zmień na >> polish i kliknij u góry na >> Apply. od tego momentu masz po polsku panel administracyjny.
A jak na polish wyżej ustawisz to bedziesz miał witryne z polskimi komunikatami.
Na samym dole Kod regionu:wpisz >> Polish_Poland.1250
Pozdrawiam

thompheus
07-03-2006, 21:22
Jeśli pobrałeś wersje Joomli v1.0.8 pl z plikowni joomla.pl to podczasz instalacji wybierasz język polski dla administracji i jak dla uzytkownika.
Jeśli masz panel administracyjny to kliknij na ikonkę >> Global Configuration w panelu administracyjnym i wybiesz zakładkę >>Locale. Odszukaj tam >> Backend Language: i zmień na >> polish i kliknij u góry na >> Apply. od tego momentu masz po polsku panel administracyjny.
A jak na polish wyżej ustawisz to bedziesz miał witryne z polskimi komunikatami.
Na samym dole Kod regionu:wpisz >> Polish_Poland.1250
Pozdrawiam
Wszystko ok! Tylko że ja mam zainstalowaną wersję z polskim frontendem, angielski admin panel i chciałem panel admina też spolszczyć, to że przy instalacji jest taki wybór wiem z poprzednich wersji mambo. A jak to zrobić w moim przypadku bez instalowania od nowa całej joomli?

thompheus
08-03-2006, 10:45
Już ok z polonizacją - trzeba było podmienić wszystkie pliki na serwerze.