PDA

Zobacz pełną wersję : Edytor WYSIWYG - brak stylu



HE MAN
07-08-2007, 14:49
Witam serdeczie.

Zainstalowałam u siebie Joomla 1.0.11. Instalacja przebiegła prawidłowo i do tej pory nic się złego nie działo. Jednak od wczoraj w trakcie pisania nowego artykuły nie mam dostępnego wyboru stylu czcionki tylko lista "format" mi się rozwija i nie wiem co jest tego przyczyną. Do tej pory korzystałąm z edytora inyMCE, dzisiaj zainstalowałam drugi edytor mosCE (instalacja edytoruedy jak i jego dodatku przebiegła prawidłowo), jednak błąd jest ten sam. Rozmiar czcionki jest, naglówki itp, ale lista, w której powinny być dostępne wybory stylu nadal są puste.

Joomla!maniak
09-01-2008, 00:07
Zobacz, czy w sekcji body nie masz linii:
background: none;
albo podobnej. Odmarkuj lub usuń te linie z sekcji body i zobacz, czy daje to pozytywne rezultaty. Jeżeli nie, wtedy upewnij się, że używasz aktualnie pliku css z zapisanymi stylami (mogłeś czasem wyłączyć arkusz CSS w panelu, przypisać plik bez stylów lub przypisać plik niepoprawnie).

U mnie pomogło.

Pozdrawiam,

Bałtycki
09-07-2008, 16:06
U mnie natomiast brak wyboru czcionki - tak jest od początku jak zainstalowałem Jopomla 1.0.13 - Mozilla Firefox 2.0.0.15. Jest tylko rozwijane menu styl i formatowanie... Kombinuję jak koń pod górę kopiowaniem z Worda już ustawionych czcionek. Masakra. :confused:

zwiastun
09-07-2008, 23:22
A wybór czcionki jest potrzebny takim łebmajstrom, co im im sie skład książek pomylił z projektowaniem i tworzeniem www.
Niemniej - opcja wyboru czcionki jest dostępna w JCE