PDA

Zobacz pełną wersję : Implementacja drugiegosyatemu CMS w joomli



kirov
07-08-2007, 23:18
Uzywam Mambo 4.5.3 (forum mambo kiepsko chodzi i nie mogę się zarejestrować, więc pisze tutaj, wybaczcie ten nietakt). Zainstalowałem zakupiony niedawno katalog WWW w odrębnym katalogu. Stworzyłem modulik do zamieszczenia go w CMS-ie (<?php include('indexkatalogu.php');> i wszystko byłoby ok, gdyby nie jeden problem - CSS-y. Kompletnie się w tej branży nie orientuję. Joomla ma odrębny plik CSS, a katalog WWW też odrębny. Efekt jest taki, że cała grafika na stronie się rozjeżdża. Możecie mi podpowiedzieć jakiś sposób, żeby móc wykorzystać dwa pliki CSS? Próbowałem zamieścić w module tabelę (<table style="....">). Próbowałem też połączyć pliki CSS w jeden i odpowiednio zlinkować. To samo. Niestety bez rezultatu. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

wojsmol
08-08-2007, 00:03
Daj link do strony. Poza tym radziłbym zastanowić się nad migracją do Joomli.

kirov
08-08-2007, 19:27
www.film.mocny.com (http://www.film.mocny.com), jeśli też mogę mieć pokorną prośbę do Szanownych i bardziej zaawansowanych użytkowników niż ja - oceńcie stopień zabezpieczenia strony (pod kątem bezpieczeństwa danych zarejestrowanych użytkowników i zawartych na stronie danych) i dajcie mi znać o ewentualnych problemach. Oczywiście w miarę delikatnie ;) P.S. moduł, o którym mowa jest na dole strony. Przy okazji jeśli uda mi się odpowiednio to wszystko połączyć i zaimplementować katalog to chętnie udostępnię rezultaty moich eksperymentów do wiadomości publicznej.