PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z userami?



eMatys
07-03-2006, 19:41
{Wersja poprawiona wg poleceń moderatora]

Witam mam pewien problem.
Na stronie: http://www.torenty.blo.pl pojawia mi się problem z rejestracją. Za pierwszym razem kiedy sprawdzałem mozliwość rejestracji dostałem wiadomość (na e-mail) o potwierdzeniu. Kiedy kliknołem na podany link skierował mnie na stronę, gdzie zostało napisane, że nieprawidowy login lub konto jest aktywne. Postanowiłem sprawdzić też co mówią statystyki - one wskazywały ze w bazie danych znajduje się 2 userów. W panelu administracyjnym poza kontem admina nie widnieje żadna pozycja. Postanowiłem zarejestrować sie po raz drugi, tym razem wyskoczył mi alert który jest widoczny na screenie.
http://www.wojciech.matyskiewicz.biz/images/screen.gif
Od tej pory ciągle pojawia sie ten komunikat. A w statystykach jest podawany nowy user.

Wersje joomli:
Najnowsza ze stony (1.8a) www.pe.joomla.pl wraz z zainstalowanymi dodatkami phpbb oraz ponygalery.

Wersja systemu
PHP działa na:: Linux thor 2.6.14.7-grsec-probe #1 SMP Fri Feb 24 03:23:42 CET 2006 i686 Wersja MySQL:: 4.0.26 Wersja PHP:: 4.4.2 Serwer WWW:: Apache/1.3.34 (Debian) mod_ssl/2.8.25 OpenSSL/0.9.7e Interfejs serwera PHP:: cgi Wersja Joomla!: Joomla! 1.0.8 Stable [ Sunshade ] 26-Feb-2006 05:00 UTC Przeglądarka:: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.0.1) Gecko/20060111 Firefox/1.5.0.1 Istotne ustawienia PHP:: Safe Mode [Tryb bezpieczny]:: OFF (wyłączone) Open basedir [Katalog bazowy]:: Brak Display Errors (Pokaż błędy):: ON (włączone) Short Open Tags [Krótkie znaczniki]:: ON (włączone) File Uploads [Wczytywanie plików]:: ON (włączone) Magic Quotes [Magiczne sekwencje sterujące]:: OFF (wyłączone) Register Globals [Rejestruj globalne zmienne]:: ON (włączone) Output Buffering [Buforuj dane wyjściowe]:: OFF (wyłączone) Session save path [Ścieżka zapisu sesji]:: /var/lib/php4 Session auto start [Automatyczny start sesji]:: 0 Obsługa XML:: Tak Obsługa Zlib:: Tak Wyłączone funkcje:: Brak Edytor WYSIWYG:: Edytor WYSIWYG TinyMCE

W poscie wskazanym jest literówka " 1. Temtat pytania pownien sygnalizować problem." Przepraszam ze na poczatku nie przeczytałem tego postu ale jak każdy wie czytanie boli i nie każdy ma w domu google :) Pozdrawiam

viper
08-03-2006, 01:20
Uzupełnij dane a potem pomyślimy
Pozdrawiam