PDA

Zobacz pełną wersję : Flash i problem po aktualizacji joomla



kaszczu
10-08-2007, 09:02
Witam
Jestem po aktualizacji (z 1.0.11) do najnowszej wersji joomli (dostępna na waszej stronie) i mam problem z flashami w artykułach.
Mogę dodać flash i jest Ok. ale jeśli dam zatwierdź lub zapisz, to po ponownym wejściu do artykułu flash ma zerowe parametry rozmiaru. Zmiana z poziomu HTML w edytorze nie pomaga. To samo jest ze starymi artykułami zawierającymi flasha w tekście. Otwierają się i flashe po prostu znikają. Instalowałem najnowsze edytory ale problem jest nadal. Teraz czy ktoś wie co trzeba zrobić??

Serwer na którym jest strona to home.pl a adres strony http://www.aquaserwis.com
a problem jest w sekcji galeria.

magdaa
10-08-2007, 09:50
oglądam stronę pod FF i nie widzę żadnych znikających flashy - wszystko wyświetla się jak należy ...

kaszczu
10-08-2007, 09:53
ale tu chodzi o poziom administratora jak dodaje do artykułu to po prostu znika jak ponownie wejdę w edytor.
Sprawdziłem jak otwieram artykuł bez edytora wyswig to jest OK z edytorem rozwala parametry flasha - ścieżkę (wpisuje undefined) i rozmiary (wpisuje wysokość i długość na 0)

Mithal
14-10-2007, 20:01
Mam identyczny problem. Czy istnieje jakieś rozwiązanie? To dosyć kłopotliwe ponieważ przy każdej edycji trzeba wpisywac rozmiary flasha

bosek
17-10-2007, 20:59
Witam.
Dołączam prośbę swą do przedmówców. Jak ktoś zna rozwiązanie niech podpowie. PZDR.

Efekt
27-11-2007, 08:53
ktos znalazl moze rozwiazanie do tego??

krzys22
01-02-2008, 11:03
halo halo czy ktoś znalazł rozwiązanie tego problemu. Bo to naprawdę utrudnia pracę.
Pozdrawiam

kurtz
01-02-2008, 11:21
[...]

bosek
01-02-2008, 18:03
Witam
Problem wg mnie leży w sposobie komunikowania się pomiędzy joomlą a bazą.
Ja edytuję elementy flash-a bezpośrednio w bazie unikając edycji w joomli. Trochę uciążliwe ale obyło się bez czytania wielu stronic w tym temacie

Pozdrawiam.

martyska
18-07-2008, 23:41
Witam,
Ja miałam taki sam problem z dodawaniem flasha do artykulów. Problem tkwił w edytorze WYSIWYG.

Logując się do panelu admina np jako administrator trzeba wejść w użytkowników i klikajac nazwę swojego użytkownika wchodzimy w edycję. Po prawej jest coś co u mnie ma nagłówek :Parameters" i tu jest opcja wyboru edytora użytkownika. Pierwotnie nie miałam tu wybranej żadnej opcji. natomiast zmieniłam to na "Edytor - zwykły (No WYSIWYG Editor)". Efekt jest taki że jak wchodzę w edycję artykułu to oczywiście pokazuje mi się jedynie kod HTML ale za to nie ma problemów z wklejonym wcześniej flashem. Nic się z nim nie dzieje.

Nie wiem czy tego ktoś z Was próbował... ale może komuś się przyda moja metoda.

Pozdrawiam

krzys22
19-07-2008, 09:27
Hejka
Ja ten sposób znam, ale czy ktoś znalazł sposób aby można było otworzyć wcześniej zapisany artykuł w edytorze i żeby on nie zniknął (znaczy ten flash)
Pozdrawiam

inkos
19-07-2008, 13:41
Jeden ze sposobów. Edytor JCE i do niego odpowiednie rozszerzenie jak dobrze pamietam Media Manager dzieki ktoremu mozesz normalnie wstawiac w artykul flasha i nie tylko. W dodatku nic nie ginie przy kolejnej edycji tego samego materialu.