PDA

Zobacz pełną wersję : php.ini i webd.pl



Covall9
10-08-2007, 14:13
mam stronę na joomla z tapetami w webd.pl i jak wiadomo niektore zajmuja wiecej niz nawet 5 mega a mam limit w php.ini do 2.

napisalem wiec do admina a ten:
Niestety nie mozna zmienic tej wartosci. Od przesylania wiekszych plikow jest FTP. http://pl2.php.net/ftp

Nie mam zamiaru sie bawic w ponownie przerabianie skryptow... tez tak u nich macie?

dodawalem juz php_value memory_limit 32M do htaccess i ini_set("memory_limit", "32M"); do configuration i nic.

pomocy!

zwiastun
10-08-2007, 21:13
A jakiej chcesz pomocy? Twój serwer? I jak w ogóle śmiesz próbować robić coś, o czym usłyszałeś od administratora, ze nie można! Szarogęsić można się na swoim. Na cudzym negocjuje się warunki i dostosowuje do nich. Zmień dostawcę usług, jeśli Ci nie odpowiada. Wcześniej jednak przemyśl dokładnie. Jakiż to problem posłać 10-20 -50 tapet ftpem?

Covall9
11-08-2007, 09:09
:eek::eek::eek::eek:
chcę sie dowiedziec co to za róznica ze nie mozna zmieniac php.ini,
a jak inaczej wrzuce tapete do datso (chyba tylko przez baze)

nie szarogesie sie i nie musisz mnie jechac tylko zdziwilem sie bardzo bo mialem mase serwerow platnych i nigdzie tak nie bylo a tutaj polecali webd

dzieki za op.

pozdr

Covall9
11-08-2007, 09:56
poradzilem sobie, sciagnalem nowe datso i jest funkcja importowania z serwera pliku zip. :)

zwiastun
11-08-2007, 13:19
Masz rację, trochę "pojechałem". Przyznam, że nawet nie wiem, co mnie bardziej zirytowało. Bo 2MB przy standardzie 8MB, to oczywiście też cyrk. Ale, jako się rzekło - przystajesz na warunki, dochowuj ich. ISP może określać takie wymagania, jak mu się podoba. On jest właścicielem.
A swoją drogą, w czym leżał problem, skoro nie dało się, a da się?

Covall9
11-08-2007, 15:38
wrzucam zdjecia w zipie na serwer przez ftp a potem klikam import z serwera w datso. mialem jakas starsza wersje i ten import nie dzialal. ściągnąłem 1.39. i już ok.

Apaczer
21-12-2007, 01:12
Mam pytanie. Gdzie wrzucasz ZIPa na serwer aby można było go zaimportować w tej galerii? Dzięki

Covall9
21-12-2007, 13:32
folder zip_import w glownym katalogu serwera. jak go nie masz to stworz i chmod 777

Apaczer
21-12-2007, 22:20
Albo coś źle robie, albo u mnie nie działa ta opcja. Zakładałem katalog w:
-katalogu gdzie mam pliki joomli (administrator itd.) czyli public_html
-głównym serwera, czyli tam gdzie się wchodzi po zalogowaniu przez FTP
-chmody na 777
i nie działa. Może jakieś podpowiedzi, co mogę robić źle???

Apaczer
21-12-2007, 22:50
Znalazłem powód.:
Katalog powinien nazywać się: zipimport i powinien znajdować się w katalogu joomli,tam gdzie znajdują się m.in. katalogi administrator;cache; media; editor chmod faktycznie na 777, bo przy 755 nie działa. Pozdrawiam