PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z logowaniem



Trezi
10-08-2007, 17:32
Witam, mam problem bo od pewnego czasu kiedy instaluje coraz to inne wersje joomla lub mambo nie mam możliwości logowania się do panelu administracyjnego mam hasło i login standardowy i nie wiem co jest co mam zrobić?? I wypowiedz admina mi nie pomaga bo w pomocy to ja wszystko wiem co i jak a pytam o rade a nie lamerskie posuniecia... ok?>?? dlatego prosze o pomoc - niewiem czy to kwestja aktualizacji do wersji 1.0.0.13 PL czy jak???

Wcześniej tak nigdy nie miałem.... Prosze was o pomoc.


Pozdrawiam Trezi.

zwiastun
10-08-2007, 21:24
Najpierw poczyta, potem pomyśli:
http://www.pomoc.joomla.pl/content/category/4/67/26/
Logowanie, sesja administratora
Potem się zastanowi, co ostatnio robił na swoim komputerze, zapyta administratora, co on takiego zrobił na serwerze.
A na koniec dopiero napisze tutaj sensownie o pomoc.
Bo na postawione pytanie można odpowiedzieć Szukaj babka latka, tylko czemu to my się mamy bawić w szukanie.

jaro
16-08-2007, 00:22
witam mam problem chcę się zalogować w panelu administracyjnym znam login - admin i hasło ale nie mogę do niego wejść za każdym razem pojawia sie stronka z formularzem do logowania się pusta.
Nie wiem co mam robić

jaro
16-08-2007, 00:23
przeczytałem instrukcje o logowaniui ale nic z tego. Nie pomaga

Trezi
16-08-2007, 07:45
W takim razie wie ktoś może co jest nie tak?? jak to trzeba zrobić aby dostać się do panelu administracyjnego???

Sam sobie z tym nie poradzę proszę o

P o m o c y

Viking
16-08-2007, 11:07
Przy zgłaszaniu takiego nielamerskiego problemu opisz dokładniej sytuację:
- jaki serwer
- wersja PHP
- wersja MySQL
- wersja Joomla!
oraz zmiany tychże w ostatnim czasie.
Przydatna może być informacja o tym z jakich przeglądarek (i czy aktualizowanych ostatnio) próbowałeś się zalogować. Czy problem występuje tylko na Twoim komputerze czy na innych też.

Należałoby też napisać jakie kroki już podjąłeś by rozwiązać problem.

Wyczyść ciasteczka w przeglądarkach (bo chyba próbowałeś z kilku?) i sprawdź czy nie są blokowane.
Następnie jeśli to nie pomoże, wyczyść katalog /cache (zostaw tam tylko index.php).
Następnie jeśli to nie pomoże wyczyść tablicę #__sessions ('#_' oznacza prefix zwykle 'jos').

Uwaga: każdy krok wykonuj zaczynając od początku.