PDA

Zobacz pełną wersję : wiadomości vs. moduły..



CNK
10-08-2007, 20:40
Jak w temacie. Chciałbym by tekst w modułach był innego koloru niż ten w wiadomościach. Czy da się przypisać jakoś inny kolor? Normalnie to wykorzystuje klase body color.
Pozdrawiam

zwiastun
10-08-2007, 21:36
A to nie są przypadkiem rzeczy z zakresu może nie abecadła, ale na pewno opisane na stronach serwisu pomocy? - www.pomoc.joomla.pl

CNK
10-08-2007, 22:32
ok, na moje to mógłbym podczas pisania arta od razu zmieniać kolor tekstu, ale nie jest to za wygodne po jakimś czasie..

mógłbyś napisać jako co mam to szukać?

Pozdrawiam

edit: w pomocy znalazłem coś takiego: http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/625/30/ ale to nie o to mi chodzi..

edit: ok, dodałem w stylu do klasy table.contentpaneopen td color: ffffff; :)
tyle ze to nie działa do treści w wiadomościach w skrócie i jak mamy czytaj dalej, to co jest dalej jest normalnie jak kolor tekstu z body

zwiastun
10-08-2007, 23:45
Nie pogniewaj się, ale nie napiszę. Przejrzyj materiały o projektowaniu szablonów, o CSSie (tam jest jeszcze trochę do zrobienia, ale i to co jest, to niemało).
poprzeglądasz, dowiesz się jeszcze paru innych rzeczy, dzięki czemu nie będziesz zadawać tego typu pytań. Pytanie naprawdę dotyczy podstawowej wiedzy o budowie szablonów dla Joomla. A odpowiedz jest nawet w parametrach modułów! na zapleczu! Wystarczy tylko przeczytać.!

CNK
11-08-2007, 10:58
dobra, przeczytałem wszystko co znalazłem w szukarce pod nazwą style i moduł + o artykułach jeszcze też. Ale jak zwykle jedno ale.. Jak zrobić, by wiadomości w skrócie i tekst, który się wyświetla gdy nacisne na czytaj więcej też był przypisany do klasy table.contentpaneopen td ?

zwiastun
11-08-2007, 13:12
Ale one tak są przypisane przecież. Na poprzednie odpowiedź znalazłeś?

Viking
11-08-2007, 14:45
zainteresuj się funkcją 'pokaż źródło zaznaczenia' (przeglądarki ze stajni mozilla, zaznaczenie + prawy przycisk myszy). Jeśli przeczytałeś to wszystko i Ci nie wystarczyło to to jest jedyne co Ci brakuje ;)