PDA

Zobacz pełną wersję : [praca] wykonanie prostego systemu portalowego



kidler
08-03-2006, 10:11
Witam. Poszukuję programisty, który napisze prosty system portalowy przy wykorzystaniu php i bazy danych. Osoba tak automatycznie zostanie programistą mojego nowego serwisu internetowego. Dodatkowo otrzyma konto e-mail, miejsce na własną stronę, nieograniczoną liczbę aliasów w domenie e-looz.net i 80% dochodów ze strony. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: kidler@tkdami.net, gg: 6784207 albo po prostu napiszcie w tym temacie.

stone
08-03-2006, 10:15
No dużo już widzalem, ale żeby na forum zankomitego, zaawansowanego systemu portalowego prosić o napisanie nowego to dla mnie nowość :D
A czemu nie chcesz Joomli?

viper
08-03-2006, 10:24
No dużo już widzalem, ale żeby na forum zankomitego, zaawansowanego systemu portalowego prosić o napisanie nowego to dla mnie nowość :D
A czemu nie chcesz Joomli?

Stone przeciesz Joomle można po znajomości zainstalować za darmo a kolega ma dużo kasy więc chce swój system portalowy i daje 80% zysków . Może mu napiszemy razem ? Wyjdzie po 40% na osobe i to tak nieżle.:D

vj_
08-03-2006, 10:41
A tak całkiem poważnie pytajac, to jaki to ma być serwis i jaki cms ? Tak, z ciekawosci pytam, bo raczej za udział w zyskach to nikt by się nie zgodził na takie wynagrodzenie, za duże ryzyko :)

zwiastun
08-03-2006, 11:31
Myślę, że prosty cms, bezpieczny, funkcjonalny, to tak za 20-40 tys. zł, zależnie od wymagań (oczywiście, mówimy o prostym systemie zarzdznia zawartością napisanym od podstaw). Czas realizacji kilka miesiecy, czasu na testy też trochę, uzgodnienia dotyczące wyłączności bądź nie korzystania z systemu i wówczas ewentualne zwielokrotnienie ceny.

Oferent pisze co pisze, bo nie ma pojęcia ani gdzie pisze, ani co pisze. Myśli sobie pewno, że to hop siup i gotowe za parę skrzynek pocztowych, miejsce na serwerze i udział w zyskach, czyli krótko mówiac, zawarcie umowy o spółce, a to także i odpowiedzialność za straty.

Powinien jeszcze dopisać, że rogi jelenia daje z darmo.

nexus246
08-03-2006, 12:04
No raczej by wyszła chyba ta górna granica. Liczmy 2 osoby (zatrudnione jako analitycy,projektanci,programiści,bazodanowcy,tes terzy czyli o całkiem niezlych kwalifikacjach) na etat przez powiedzmy 4 miesiące za 5000 brutto ( z zusem pracodawcy co o ile dobrze pamietam daje 2,5 na ręke). Czyli koszt wynosi wlasnie 40tysięcy złotych. Można dyskutować czy taki czas będzie wystarczający ale to chyba bezsensowna dyskusja :) Ale spoko - na kilku serwisach na pewno się zgłoszą osoby gotowe zrobić to za 300zł :D:D:D

Tylko szczęscia życzyć :P

kidler
08-03-2006, 12:37
po pierwsze primo to joomla nie jest zintegorwana z phpbb, a ja potrzebuje cmska zintegrowanego pod wględem użytkownikó z phpbb.

stone
08-03-2006, 12:40
Jak to nie jest?:)
Zobacz sobie tu www.joomlastuff.com a komponent jest wstawiony do instalki w moim projekcie (link w stopce)

kidler
08-03-2006, 12:54
a mody do phpbb instaljue się normalnie?

stone
08-03-2006, 13:00
tu musiałbyś być ostrożny gdyż wersja zintegrowana ma zmienione wszystkie linki w plikach, więc jezeli mod wykorzystuje lub zmienia liniki phpbb musiałbyś to brać pod uwage przy jego implementacji

zwiastun
08-03-2006, 13:54
A to uż nie prosty cms, bo do tego jeszcze integracja z innymi składnikami. No to górna granica idzie w górę.
Oczywiście, nexus ma rację, że ta dysputa jest bez sensu. I że znajdzie się cwaniak, który zaoferuje, że zrobi za 300 albo i 10 razy więcej.

Podtrzymuję, co napisałem, autor oferty ani nie wie do końca, czego chce, ani nie ma pojęcia o tym, co oznacza zaprojektowanie od podstaw CMS-a.

... Choć właściwie jeden sens jest. Może niektórzy zdadzą sobie sprawę, co znaczy, że Joomla jest bezpłatna!

vj_
08-03-2006, 14:14
No raczej by wyszła chyba ta górna granica. Liczmy 2 osoby (zatrudnione jako analitycy,projektanci,programiści,bazodanowcy,tes terzy czyli o całkiem niezlych kwalifikacjach) na etat przez powiedzmy 4 miesiące za 5000 brutto ( z zusem pracodawcy co o ile dobrze pamietam daje 2,5 na ręke). Czyli koszt wynosi wlasnie 40tysięcy złotych. Można dyskutować czy taki czas będzie wystarczający ale to chyba bezsensowna dyskusja :) Ale spoko - na kilku serwisach na pewno się zgłoszą osoby gotowe zrobić to za 300zł :D:D

Tylko szczęscia życzyć :P
dobre, za 300 zł :)