PDA

Zobacz pełną wersję : Joom!Fish wyrzuca przy tłumaczeniu



kemal
15-08-2007, 15:35
Cześć.
Nie znalazłem na forum takiego przypadku.
Problem jest taki:

Po dodaniu tłumaczenia jednego elementu przy próbie przejścia do następnego wyrzuca mnie z panelu admina. Muszę się każdorazowo logować i powracać do komponentu.
Co jest grane?
Na poprzedniej wersji Joomla! nie miałem tego problemu.

Teraz jest:
Joomla! 1.0.13
Joom!Fish v1.7PL

Bardzo proszę o radę. To jest naprawdę irytujące. Nie da się pracować!

Dylek
15-08-2007, 19:12
Ha! A wiesz ze mam to samo na jednej ze stron po aktualizacji do 1.0.13? :)

kemal
20-08-2007, 12:42
Ha! A wiesz ze mam to samo na jednej ze stron po aktualizacji do 1.0.13? :)

Udało Ci się znaleźć jakieś rozwiązanie? U mnie bez zmian :(

zwiastun
20-08-2007, 13:16
Hmmm. JoomFish się pojawił w wersji 1.8!

Dylek
23-08-2007, 23:44
gdzie?

zwiastun
24-08-2007, 00:00
W zapowiedziach wydawniczych, spojrzałem nie poszukałem linka:)

Dylek
24-08-2007, 00:25
Łeeee... to co mnie tu nakręcasz? :) Już się ucieszyłem, że wyszło stable :)

Kys
31-10-2007, 18:28
Jest już nowa wersja Joomfish 1.8 nawet polska :) a opis rozwiązania z wyrzucaniem z panelu admina znajdziecie na stronie projektu (http://www.joomfish.net) trzeba wgrać fixa do Joomli 1.0.13 (dokładnie dwa pliki) przetrenowane i działa (przynajmniej to :) )

RaStafan
01-11-2007, 20:46
Na oficjalnej joomfisha: http://www.joomfish.net/ jest isntrukcja i pacz korygujący ten błąd. Działa bez zarzutu.

rs

bolsbelfer
06-01-2008, 20:19
Faktycznie poprawki działają - pojawił sie jednak niewielki problem, podczas logowania zamiast tekstu : "Witaj w Joomla! Wpisz uważnie swój login i hasło, aby uzyskać dostęp do zaplecza." Pojawia sie cos takiego:"_ADM_WELCOME_TO_JOOMLA _ADM_USE_A_VALID_USERNAME" można naprawić ten błąd?

metmusic
09-04-2008, 13:56
Faktycznie poprawki działają - pojawił sie jednak niewielki problem, podczas logowania zamiast tekstu : "Witaj w Joomla! Wpisz uważnie swój login i hasło, aby uzyskać dostęp do zaplecza." Pojawia sie cos takiego:"_ADM_WELCOME_TO_JOOMLA _ADM_USE_A_VALID_USERNAME" można naprawić ten błąd?

Rozwiązanie:

w pliku administrator/index.php brakuje takiego wpisu (fix go nie ma a w wersji oryginalnej polskiej jest):


if(file_exists($mosConfig_absolute_path.'/language/'.$mosConfig_lang.'/admin.'.$mosConfig_lang.'.php')){
require_once($mosConfig_absolute_path.'/language/'.$mosConfig_lang.'/admin.'.$mosConfig_lang.'.php');
}
else{
require_once($mosConfig_absolute_path.'/language/english/admin.english.php');
}


nalezy go dać po wierszu 32


include_once ( $mosConfig_absolute_path . '/language/'. $mosConfig_lang .'.php' );

czyli ostatecznie tak będzie wyglądało (wiersze 31-38):


require_once( '../includes/joomla.php' );
include_once ( $mosConfig_absolute_path . '/language/'. $mosConfig_lang .'.php' );
if(file_exists($mosConfig_absolute_path.'/language/'.$mosConfig_lang.'/admin.'.$mosConfig_lang.'.php')){
require_once($mosConfig_absolute_path.'/language/'.$mosConfig_lang.'/admin.'.$mosConfig_lang.'.php');
}
else{
require_once($mosConfig_absolute_path.'/language/english/admin.english.php');
}

infomaniak
08-05-2008, 12:29
Witam, prośba o pomoc - mam podobny problem - czyli wygasająca sesja admina podczas tłumaczenia. Szukałem pod wskazanymi adresami - niby jest coś takiego jak fix.zip do pobrania ale ni cholery nie mogę go pobrać. Więc problem ciągle jest. Ktoś z was ma może ten patch ? Albo konktertny adres strony gdzie można go pobrać ?

Ok, już po kłopocie - a rozwiązanie jak zwykle banalne. Rozwiązanie tutaj: http://forum.joomla.org/viewtopic.php?t=193707

abarczewski
15-05-2008, 10:57
Też mam problem z sesją. Na stronie joomfish.net nie moge znaleźć tego patcha ?? Czy możecie mi pomóc go znaleźć ??

infomaniak
15-05-2008, 11:48
link z rozwiązaniem problemu podałem w swoim poście powyżej

abarczewski
15-05-2008, 12:19
dzięki faktycznie banalne... :)