PDA

Zobacz pełną wersję : Jportal



Boss
08-03-2006, 15:23
Witam.

Mam problem. Moja strona a mianowicie www.polityka.ir.pl zrobiona jest na skrypcie jportal. Dziś mam już swój serwer i chciałbym rozwinąć swoje skrzydełka :) Postanowiłem że zainstaluje Joomla! No ale zastanawiam się co będzie z tamtymi newsami, artykułami itd.. :mad: Więc może znajdzie się jakiś fachowiec który się na tym zna :) Licze że ktoś mi pomoże...prosze o kontakt na PM lub :

Gadu gadu: 8317207
e-mail: jurczyk@autograf.pl

Myśle że napisałem w odpowiednim dziale.


Pozdrawiam
Łukasz Jurczyk


...........................................
www.heavyhell.pl

stone
08-03-2006, 17:59
Dział ok, aczkowliek bardziej jako ogłoszeniebym to widział :) przy czym wypadało by przynajmniej ogólnie określić czy i ewentualnie jaka będzie forma wdzięczności :)

Boss
08-03-2006, 18:11
Liczyłem na bezpłatne coś :) Może jakaś reklama albo coś...no nie wiem. Zaapytałem tylko :)

stone
09-03-2006, 08:45
Kto pyta nie błądzi, to prawda:) Jednak obawiam się że będziesz musiał sam się z tym zmierzyć, oczywiście służymy pomocą. Gdyż na pewno nie jest to takie proste.
Generalnie musiałabyś przeanalizować tabele artykułów jportala i Joomi . I nalepiej tak przekrztałcic odpowiednia tabele w jportalu aby miala strukture jak w Joomli i nastepnie przeniesc. Tylko pamietaj ze wiąze sie to z cała struktura serwisu wiec uzupełnic trzeba bedzie jeszcze inne tabele jak użytkownicy, skecje itd

Wiesz co, jak teraz to piszę, to zaczynam się zastanawiać czy nie szybciej Ci by było po porstu utworzyc nowe arykułu w Joomli i przekopiowac pokolei treści z jportala