PDA

Zobacz pełną wersję : problem z menu głównym szablonu



iwcia_r
15-08-2007, 19:37
nie wiem jak edytowac plik css, bo chyba w nim trzeba dokonać zmian, by w templacie JA_ZIBAL menu składające się z dwóch linii , było jednakowo podświetlone. Otóż template ten wyświetla menu na głównym banerze, dodatkowo pierwsza linię menu przyciemniając, tak by było widać przyciski menu, a także zdjęcie znajdujące sie pod spodem. Problem pojawia sie wtedy, gdy menu ma kilka linków nie mieszczących się w jednej linii. W takim wypadku, druga linia pozostaje nie przyciemniona, przez co nie widać w ogóle linków. Gdzie i jak mogę to zmienić, by obie linie zostały przyciemnione?

zwiastun
15-08-2007, 19:46
Zleć fachowcowi, to bardziej skomplikowana materia, niż Ci się może wydawać. Zwłaszcza, że o CSS wiesz tyle, że jest ( "nie wiem jak edytowac plik css, bo chyba w nim trzeba dokonać zmian")

iwcia_r
15-08-2007, 20:07
co nieco wiem na temat css, ale nie udało mi się tego zmienić mimo prób... także wdzięczna będę za pomoc ;> nie chciałabym zlecać czegoś komuś :) ale spróbować zrobić coś sama... choć z pomocą innych :)

iwcia_r
24-09-2007, 15:52
gdyby ktoś jeszcze miał taki problem, to podaje rozwiązanie... które WCALE nie wymaga zlecania zadania FACHOWCOWI.... i nie jest to żadna bardziej
skomplikowana materia wystarczy jedynie w pliku templatki index.php zmienić jedną cyfrę :)
$ja_menutype = 1; na
$ja_menutype = 2; i po kłopocie :)