PDA

Zobacz pełną wersję : polskie miesiące - mod countdown



Gawel
15-08-2007, 21:33
Witam,

Zainstalowałem sobie moduł dostępny na waszej stronie mod_countdown. Wszystko pięknie tylko ... nie mam polskich nazw miesięcy. Zamiast "październik" pokazuje mi "october" gdzie mogę zmienić nazwy miesięcy? Szukałem w plikach modułu, lecz nic nie znalazłem. Proszę o pomoc.

pozdrawiam
G.

Qbitsu
15-08-2007, 23:16
Nazwy miesięcy w tym module pobierane są z parametrów funkcji języka PHP zwanej date(), która to funkcja generuje nazwy miesięcy, ale w języku angielskim. Zmiana na język polski nie jest niemożliwa, ale żeby to zrobić trzeba by trochę przebudować moduł.
Pozdrawiam

Gawel
15-08-2007, 23:24
Nazwy miesięcy w tym module pobierane są z parametrów funkcji języka PHP zwanej date(), która to funkcja generuje nazwy miesięcy, ale w języku angielskim. Zmiana na język polski nie jest niemożliwa, ale żeby to zrobić trzeba by trochę przebudować moduł.
Pozdrawiam
a jesteś w stanie udzielić wskazówek, gdzie i jak to zmienić? ja aż takich umiejętności nie mam...

pozdro

Qbitsu
15-08-2007, 23:49
Wskazówek byłoby trudno udzielić, bo teraz usiadłem nad tym i sporo kodu trzeba dodać i zmienić. Napisz na mojego maila Qbitsu (qbitsu@gmail.com), a ja postaram się wprowadzić zmiany językowe i jutro wyślę Ci gotową paczkę.