PDA

Zobacz pełną wersję : Kontakty jako lista rozwijana



wszelaki
08-03-2006, 16:22
Witam,

Czy w Joomla da się ustawić tak wyświetlanie listy kontaktów jak w starym mambo. Chodzi o to aby wybór odbywał się z listy rozwijanej i jak wyświetlam dane kontaktowe jednej osoby to tą listę mam na górze i mam szybki dostęp do pozostałych kontaktów.



Pozdrawiam,


Daniel

stone
08-03-2006, 18:01
Hmm, szczerze powiem ze nie pamietam takiej funkcji z mambo, ale tez nie uzywałem kontaktów za dużo. Natomiast jezeli cos takiego było to powinno być takze w joomli

wszelaki
11-03-2006, 12:15
Hmm, szczerze powiem ze nie pamietam takiej funkcji z mambo, ale tez nie uzywałem kontaktów za dużo. Natomiast jezeli cos takiego było to powinno być takze w joomli

Też mi się tak wydaje ale nie udało mi się osiągnąć tego efektu. Lista rozwijana była praktyczna.

stone
11-03-2006, 21:59
Znalazłem informacje ze bład wystapił w wersji 1.0.8 polega na braku jednego znaku w pliku components/com_contact/contact.php

Znajdz kod

foreach ( $checks as $check ) {
if ( $check->catid == $contact->catid && $check->cat_access > $my->gid ) {
$list[] = $check;
}
}

i zamien na


foreach ( $checks as $check ) {
if ( $check->catid == $contact->catid && $check->cat_access >= $my->gid ) {
$list[] = $check;
}
}

Powinno pomóc, jeżeli nie pomoże to trzeba wgrać contact.php z poprzedniej wersji 1.0.7

wszelaki
11-03-2006, 22:48
Znalazłem informacje ze bład wystapił w wersji 1.0.8 polega na braku jednego znaku w pliku components/com_contact/contact.php
...

Dzięki pomogło :)


Pozdrawiam,


Daniel