PDA

Zobacz pełną wersję : zmiana w css



dar
17-08-2007, 17:26
Witam
Chciałbym dokonań drobej zmiany w pliku css mojej templatki. To znaczy obecnie linki mam podkreślone i czarne, a po najechaniu myszą zmieniają się w inny kolor. A chciałbym tak, żeby były czarne, ale nie podkreślone, a po najechaniu myszą, żeby zmieniały kolor i podkreślały się. Jakich zmian dokonać w templatce. Będę wdzięczny za podpowiedź.

noodles
17-08-2007, 20:04
Witam
Chciałbym dokonań drobej zmiany w pliku css mojej templatki. To znaczy obecnie linki mam podkreślone i czarne, a po najechaniu myszą zmieniają się w inny kolor. A chciałbym tak, żeby były czarne, ale nie podkreślone, a po najechaniu myszą, żeby zmieniały kolor i podkreślały się. Jakich zmian dokonać w templatce. Będę wdzięczny za podpowiedź.


Sorry stary to pytanie jest raczej nie na miejscu... problem jest tak banalny ze rozwiazania mogłeś poszukać samodzielnie... Albo zalogować sie na forum od html+css :/ a nie zadawać takie pytanie na forum Joomla...
Powiem Ci tyle da sie... i nie to ze jestem niemiły ale pisanie czegoś co było już wałkowane napewno gdzieś jest czystą stratą czasu...
Moja rade (podpowiedź której oczekiwałeś) popatrz w inne liki CSS jak zbudowane są likni (mam namyśli taka templatke która CI będzie odpowiadać) podpatrz sobie tylko linki...
Pozdrawiam Noodles...