PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana templatki



Sp33d
17-08-2007, 22:55
Założyłęm nową witrynę ale niestety nie mogę zmienić jej wyglądu, chciałem umieścić na niej szablon rt_showcar, wrzucilem pliki na serwer, ale wyświetla mi się komunikat, że nie można utworzyć folderu templates/rt_showcar/css. Co mam zrobić aby było dobrze? To samo dzieje sie z komponentami, a i jeszcze jedno, gdy próbuje zmienić atrybuty, wyświetla mi się komunikat że nie można zmienia atrybutów zdalnych plików.

Proszę o szybką pomoc

Z góry dzięki i pozdrawiam

PS. Strona to www.basher.pl

noodles
18-08-2007, 00:13
to sporóbuj ją zainstalować to samo zrób z komponentami... one musza być instalowane...
sprawdź chmody...

Sp33d
18-08-2007, 16:15
Gdy jestem na etapie install new template, wyświetla mi się taki komunikat nad tym tytułem: "Warning: Installing 3rd party extensions may compromise your server's security. Upgrading your Joomla! installation will not update your 3rd party extensions.
For more information on keeping your site secure, please see the Joomla! Security Forum (http://forum.joomla.org/index.php/board,267.0.html)."

A gdy klikne install wyswietla mi sie taki komunikat:Failed to create directory "/usr/home/kaszuba01/domains/basher.pl/public_html/templates/rt_showcar/css"
I nic nie chce sie zainstalować, w przypadku komponentów jest podobnie.

Czy ktoś mógłby mi pomóc? Bardzo jest to dla mnie ważne i pilne.

Z góry dzięki i pozdrawiam

Fallkoon
18-08-2007, 18:21
Może spróbuj sam utworzyć ten folder?

zwiastun
18-08-2007, 18:22
Mnie już łapy bolą od pisania w koło Macieju tego samego, a klawiaturę trafia nie powiem co!
Ile razy można klepać to samo? Szukajki nie ma na forum?
www.pomoc.joomla.pl - serwer pomocy nieczynne?
www.demo.joomla.pl - zamknęli?
Proszę sobie poszukać materiałów na temat instalowania rozszerzeń i nie zaśmiecać forum!