PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana pola w lightbox zoom "Image % of %"



nokin
18-08-2007, 21:49
Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć, w którym pliku należy zmienić zapis
var mt_lb_imagetext ="image % of %"; , aby pojawiał się napis "obrazek 1 z 9" przy pojawieniu się zdjęcia z danej galerii.

Wersja zoom galery ostatnia 2.5.1rc4 wk08.

W pliku lightbox.js nie ma takiego warunku jaki podalem, dlatego nie wiem już gdzie powinienem szukać.

nokin

spex
10-09-2007, 01:41
A ja mam pytanie jak to w ogóle wywalić?

spex
12-09-2007, 01:36
Pewnie jak zauważyli użytkownicy tego skryptu jak się dojedzie do ostatniej fotki na danej stronie(fotek w galerii jest za dużo na jedną stronę), to nie można przejść do fotek z następnej strony.

Na ten problem znalazłem rozwiązanie.

http://www.zoomfactory.org/index.php?option=com_smf&Itemid=45&topic=11433.0

Ale i to rozwiązanie nie jest bez wad. Gdyż jak przejdzie mi na fotki z innej strony to się nie pojawiają opisy pod zdjęciem. Jedynie image % of %

Wie ktoś jak to naprawić?

spex
12-09-2007, 16:46
Kto przeniósł mój post tu? Przecież dotyczy on inne sprawy niż zmiana "Image % of %" na "Obrazek % z %"

immortal.pw
18-10-2007, 19:25
Zmienia się to w tym polu w pliku lightbox.js poniżej masz już zmienione
Tam gdzie napisane jest "Zdjęcie" oraz " z"



// if image is part of set display 'Image x of x'
if(imageArray.length > 1){
Element.show('numberDisplay');
Element.setInnerHTML( 'numberDisplay', "Zdjęcie " + eval(activeImage + 1) + " z " + imageArray.length);

nokin
05-12-2007, 12:05
Dzięki za podpowiedź.

Może wiesz jak zrobić, aby warstwa overlay powiekszała się wraz z wielkością fotki. Mam kilka fotek, których wysokość jest większa niż wielkość ekranu. Powoduje to, że wartstwa jest przerwana i pokazuje się później to co jest tłem strony. CHciałbym, aby cała warstwa była i kończyło się to na koniec fotki.

nokin