PDA

Zobacz pełną wersję : akogallery w joomla



kusyp
08-03-2006, 19:47
Witam!
Przeszedłem z mambo (ostatniego) na joomla. Mam jednak kłopot z akogallery. Zakładam nowe kategorie, dokładam pliki ale nie mogę ich opublikować. Jak klikam publikuj wyskakuje bym zaznaczym co mam publikować. Wiem że są inne galerie ale ni chcę od nowa zaczynać.
pozdrawiam
Piotr

viper
09-03-2006, 01:02
Podaj wiecej danych . co za wersja akogallery jomla i tym podobne i zacytuj co ci sie wyświetla za błąd.
Pozdrawiam

zwiastun
09-03-2006, 02:35
A jest w ogóle akogallery dla Joomla?

stone
09-03-2006, 08:48
Z tego co czytałem kiedys na oficjalnym forum zaprzestano rozwoju tego projektu pod Joomlę, także jedyne co pozostaje to zmiana galerii

zwiastun
09-03-2006, 09:05
Korzystać to można, ale galeria nie jest rozwijana od dawna. Kilka miesięcy temy wydaliśmy z Diablo spolonizowaną po części dostosowaną do Mambo 4.5.2 AkoGallery i być może da się z niej skorzystać. Ale bez gwarancji i możliwe, że będzie konieczna ingerencja w kod

kusyp
09-03-2006, 21:28
Korzystam z Joomla 1.0.7 (po przejściu z mambo 4.5.2) i AkoGallery tej o której pisze zwiastun. Błędu nie wyświetla zadnego tylko klikając na publikuj dane zdjęcie, wyskakuje okienko z komunikatem by zaznaczyć co publikować, klikam OK (bo tylko to jest) odświerza się strona i brak zmian.

Jeśli nie warto się z tym dalej głowić to jaką galerię zastosować? Co ma najlepsze wsparcie?

Pozdrawiam
Piotr

petrosbike
10-03-2006, 02:52
No włąsnie tez się przyłaczam do wątku która galeria pod joomle 1.07 najlepiej pasuje -i do tego mam zintegrowana z SMF 1.1 rc2.
Czy Zoom Gallery dostosowana jest do tej joomli?.Dodczytałemże trzeba sprawdzic wersje komponentu zoom-a-a więc gdzie to sprawdzić?

stone
10-03-2006, 09:04
Galleri są własciwie trzy: PonyGallery, dosyć prosta ale bardzo ładnie sie rozwijające. RS2Gallery - pomost do zewnętrznego komponentu, nie testowałem ale z opinii wynika ze jst to obecnie najlepsze rozwiazanie pod Joomla. Co do zooma nie uzywałem go pod Joomlę, ale z czasów mambo miło go wspominam:)

petrosbike
10-03-2006, 09:15
Witam .Właśnie w nocy miałem trochę czasu i zaryzykowałem zOOm Media Gallery 2.5.1 RC1 -ściągnąłem i wgrałem pod jommle .Teraz oglądam co z tym dalej zrobic.Przyznam że na razie nie bardzo się mogę połapac-ale zdam sprawe co i jak.Jest to w postaci :com_zoom_251rc1.zip czyli do wgrania i automatycznej instalacji.Instalka przebiegła jak na razie pomyslnie.