PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 1.0.12 ze skorka Ja_Teline - brak polskiego langa od frontu :/



mikimike
20-08-2007, 19:32
Witam was
Tak jak w temacie mam problem z langiem PL.
Instalowalem joomle bezposrednio ze skorki w calosci... bo niemoglem sobie poradzic jak instalowalem 1.0.13 PL potem skorke, a potem mody... wszytsko sie rozwalalo... w skorce bylo quick start i z tego zainstalowalem sobie te joomle... wszystko aldnie wyglada i smiga... ale po polsku jest tylko np CZYTAJ CAŁOŚĆ pod artem... i nic wiecej reszta po angielsku... sciaganel z jomlapl.com polski lang wrzucilem do language ale nic nie dalo.. zainstalowalem tez przez admina i nic... wie moze ktos co z tym fantem zrobic?

pozdrawiam

dkint
20-08-2007, 20:19
Witam

Templatka ja_teline standardowo kodowana jest w iso-8859-1 ... co dalej to już chyba wiesz ...

pozdrawiam
Krzysiek

mikimike
20-08-2007, 20:30
a wie ktos moze gdzie zmienic nazwy dni tygodnia aby zamiast MONDAY byl no PONIEDZIAŁEK?

zwiastun
20-08-2007, 21:45
Witam was
Instalowalem joomle bezposrednio ze skorki w calosci...
Chętnie poznam tę metodę instalacji

mikimike
21-08-2007, 00:21
Zadna metoda :-)... byc moze tak dziwnie napisalem... ze skorka byl spakowany folder Quick Installation wraz z joompla 1.0.12
Dzieki temu zainstalowalem joomple razem ze skorka... narazie rpacuje na serwisiem.. efektu mozecie zobaczyc na www.pointmedia.pl/kociewskipl (http://www.pointmedia.pl/kociewskipl)

pzdr