PDA

Zobacz pełną wersję : MadeMyWeb w kolorze Blue



bdom
21-08-2007, 11:18
Witam,
wiem że szablon MadeMyWeb jest dostępny w trzech kolorach, czy nie wiecie w jaki sposób można przestawić na niebieski.

Z gory dziekuje za odpowiedz.

--
BDom

bdom
22-08-2007, 15:21
czy naprawdę nikt nie wie jak to zrobić??

Marcoo
10-10-2007, 08:07
Ja to zrobiłem podmieniając oryginalne obrazki z folderu images na niebieskie (są tam poszczególne elementy szablonu jak np. tło nagłówka). Potem zmieniłem w pliku css_color_green stosowne wpisy definiujące kolory. Jest z tym trochę zabawy ale nawet nie znając css można to zrobić bo jak się przyjrzeć wpisom i strukturze wpisów to można się domyśleć za kolor czego odpowiada jaki wpis. Np. wpis
a.mainlevel {
color: #27009F;
}
definiuje za kolor liter w menu głównym itd. Ściągnij sobie colorzillę do Firefoxa i badaj kolory szablonu porównując z wpisami w css_color_green i zobaczysz co za co odpowiada.

(A na marginesie pytanie powinieneś zadać chyba w innym dziale forum dotyczącym szablonów.)

GOGOKOM
10-10-2007, 09:09
Jest moduł do zmiany kolorów - mod_kolor.php autorstwa A.D niestety niepamiętam gdzie go znalazłem szukaj na polskich stronach

haponiuk
10-10-2007, 09:17
Jest moduł do zmiany kolorów - mod_kolor.php autorstwa A.D niestety niepamiętam gdzie go znalazłem szukaj na polskich stronach
http://www.macro-service.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=40&func=fileinfo&filecatid=16&parent=folder