PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja joomla, transfer plików - problem



kzd
21-08-2007, 17:18
Cześć.

Mam problem z uploadem plików na http://www.iifree.net.
Otóż wszystkie pliki uploadują się bez problemu klientem ftp, oprócz plików znajdujących się w katalogu media takich jak: php_Helvetica.afm i inne z tego folderu. Pozdrawiam

p.s. nie znalazłem na forum odpowiedzi na moje pytanie

zwiastun
21-08-2007, 17:46
a na czym polega problem. Jakiej odpowiedzi oczekujesz? Sprawdź, czy katalog ma prawa do zapisu. To zapewne wszystko.

kzd
21-08-2007, 18:26
Katalog ma prawa do zapisu, bo jeden plik się tam zapisuje index.html, natomiast wszystkie pozostałe nie chcą. Chodzi mi o to, ze nie mogę dokonać pełnej instalacji, bo do tego jednego katalogu pliki nie chcą się przetransferować. To samo wyskakuje z instalacją templatki na stronie, ten sam katalog.

Wszystkie pliki przetransferowało bez problemu, a te 5 nie chce, niezależnie od tego czy transferuje to do katalogu media, czy do innego, czy w ogóle bez katalogu i tylko na tym hostingu to występuje

Mata
05-01-2008, 23:53
Mam ten sam problem: przy instalacji komponentu czy bota pojawia się komunikat "Nieudane" wraz z informacją, że nie można załadować pliku do katalogu /media

Katalog ustawiony jako zapisywalny. Joomla 1.0.13.

Jeśli skopiuję katalog instalacyjny do katalogu media i uruchomię "Instaluj z plików w katalogu na serwerze" wtedy nie ma tego problemu