PDA

Zobacz pełną wersję : Forum zapomina, że jestem zalogowany



dexter_evil
22-08-2007, 02:57
Co prawda problem mam pomiędzy bridgem Mehdi, a phpBB, ale uznałem, że jest to najlepsze miejsce na umieszczenie tego tematu.

Loguję się na forum przez loginform Joomli. Wcześniej zhackowałem go, aby po zalogowaniu otwierał forum, a nie homepage. Gdy się zaloguje jest wszystko ok. Mogę chodzić po forum, pisać posty, obsługiwać panel administracyjny. Przechodzę z forum na inne podstrony serwisu. Jestem tam i cały czas jestem prze joomlę widziany jako zalogowany użytkownik. Gdy Wracam na forum, już tak nie jest. Widnieje mi znowu pole zaloguj, pomimo że cały czas jestem zalogowany. Tak więc gdy klikam na zaloguj, jest napisane że mam wszystkie prawa zalogowanego użytkownika i mogę się co najwyżej wylogować. Natomiast, gdy chcę napisać nowy temat lub odpowiedź, phpBB cofa mnie do swojej pierwszej strony, gdzie już widnieję jako zalogowany. Dlaczego phpBB zapomina, że jestem zalogowany??

Mam PHPBB 2.0.22 i Joomlę 1.0.13

dexter_evil
23-08-2007, 02:46
Podaję hasło i login testowego usera, abyście mogli sami zobaczyć problem.

login: test1
password: test1test1
www.imania.pl/imania/forum/ (http://www.imania.pl/imania/forum/)

dexter_evil
23-08-2007, 14:17
Rozwiązałem problem:) W konfiguracji phpBB odnosiłem się do home.pl, a w url z mainmenu do .pl. Gdy to ujednoliciłem wszystko chodzi.