PDA

Zobacz pełną wersję : LightThumb zanikł!



s19
22-08-2007, 16:43
Po aktualizacji joomli z 1.11 do 1.13 (nadpisałem wszystkie pliki, zgodnie z sugestią) na stronach zniknęły wszystkie zdjęcia umieszczone za pomocą lightthumba, nie wyświetla się też żaden komunikat błędu - po prostu teksty są bez fotografii. W panelu admin wszystko jest po staremu - MOSImage jest wyłączony a LightThumb włączony (jedynie kolejność nie zgadza się z instrukcją ponieważ MOS ma pozycję -10000 i nie daje się przesunąć, nie wiem jak to zmienić by był pod LightTumbem - tak było w przypadku joomli 1.11 i działało.
Proszę o pomoc!

Martodox
23-08-2007, 17:44
Po prostu przy LightThumb napisz 1 a MOSimage 2 i zapisz pozycję. LightThumb powinien wskoczyć na pierwszą pozycje.

Ja miałem tak samo, ale teraz już wszystko działa.

Pozdrawiam
Martodox

zwiastun
23-08-2007, 18:20
Przy Mosimage nawet nie musisz zapisywać. Samo się ustawi (mozesz wymazać, co jest, gdyby nie wyszło)

s19
26-08-2007, 09:51
Zadziałało, aż mi wstyd bo proste było. Przy okazji jeszcze jedna prośba - przy położeniu obrazka z prawej justowanie tekstu przestaje działać. Można wyjąć mosimage z paragrafu i działa ale wtedy tekst styka się z ilustracją, jak zachować odstęp?

zwiastun
26-08-2007, 11:59
podpisywać obrazki, określić style dla

.mosimage {
/* Klasa stylu dla elementu <div>. Formatuje obszar obrazka wprowadzonego botem Mosimage i podpisu pod obrazkiem (lecz tylko, gdy obrazek jest opatrzony podpisem).*/
}
.mosimage_caption {
/* Klasa stylu dla elementu <div>. Formatuje podpis obrazka.*/
}