PDA

Zobacz pełną wersję : Niedziałające dodawanie linków dla zarejestrowanych użytkowników



eos5
22-08-2007, 19:58
Witam serdecznie,

serwis działa na joomla 1.0.13, korzysta z edytora mosCE i komponentu Ja Submit. Osoby niezarejestrowane mogą dodawać swoje artykuły i opcja dodawania własnych linków (wyskakuje okienko, gdzie można wpisać url, wybrać, czy łącze ma się otworzyć w nowym okienku czy nie). W momencie, gdy jest się zarejestrowanym użytkownikiem ta opcja (dodowanie własnych url) już nie działa, pojawia się okienko o treści:

"Fatal error: Call to a member function getCfg() on a non-object in /includes/joomla.php on line 3541"

Co to może być? Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam,
Tomek

Radek Radeon
03-10-2007, 15:30
mam również taki problem - odświerzam! i proszę o pomoc bo wczoraj działało ok a teraz źle i nie wiem dlaczego.

pkosmowski
12-10-2007, 13:27
Ja też mam podobny problem tylko korzystam z tinyMCE i gdy chę dodać link lub edytować już istniejący to nie moge tego zrobić, gdyż wyskakuje mi nowe okienko bez treści jedynie title: "{$lang_insert_link_title}" zaś jak się zajrzy do źródła strony to wygląda na to że powinna być widoczna jego treść.


Problem już nieaktualny jeden katalog miał złe prawa i wszystko już działa