PDA

Zobacz pełną wersję : Trefne wyniki sond



sirMarjan
22-08-2007, 23:18
Witam
Zanim postanowilem zadac pytanie, przeszukalem wszystko co moglem by znalesc odp. Nie udalo sie, wiec postanowilem poradzic sie Was.

Mam maly problem. poszukuje komponentu lub modulu, ktory umozliwi administratorowi Joomla zmienic/ustalic/ingerować w wyniki sondy.
Wiem ze to nie ładne :) ale mam taki wymóg.
Jesli mogli byście mi pomóc z gory dziekuje

PS. Przez np. phpmyadmin wiem jak to zrobić, potrzebuje komponent by ktoś kto nie wie tez mogl to zrobic

Pozdrawiam

rafales
23-08-2007, 21:47
Witam
Zanim postanowilem zadac pytanie, przeszukalem wszystko co moglem by znalesc odp. Nie udalo sie, wiec postanowilem poradzic sie Was.

Mam maly problem. poszukuje komponentu lub modulu, ktory umozliwi administratorowi Joomla zmienic/ustalic/ingerować w wyniki sondy.
Wiem ze to nie ładne :) ale mam taki wymóg.
Jesli mogli byście mi pomóc z gory dziekuje

PS. Przez np. phpmyadmin wiem jak to zrobić, potrzebuje komponent by ktoś kto nie wie tez mogl to zrobic

Pozdrawiam


A zdradzisz nam po co mają być takie sondy ? Dla polityków PiSu ?

zwiastun
23-08-2007, 22:57
Niesłychane, szkoda, że nie zapytasz o radę, jak się włamać do sejfu królowej brytyjskiej, bo masz taki wymóg.
Ingeruj sobie, jak chcesz, żaden problem, to nie są dane strzeżone przez elektroniczne szyfrowane zamki i policajów czy inne służby. A legitymacja z odpowiedniej partyjki może być w razie co przydatna. Najlepiej opatrzeć taką sondę tytułem Wszelkie wyniki w tej sondzie są niewiarygodne, zmanipulowane ku zadowoleniu rządzących i uciesze gawiedzi.

PS I wybierz się na jakieś trefne forum w takich poszukiwaniach.

sirMarjan
23-08-2007, 23:07
Zwiastun, aleś ty delikatniuśki. Jak dziecko. I do tego filozof z Ciebie jak z mało którego. Szkoda gadać i komentować. Zadałem pytanie, jeśli nie chcesz pomóc, nie pomagaj. Musi to na Rusi... Faktycznie nie ma takich komponentów. Napisałem wiec swój. Czasem trzeba zrobić coś, z czym do końca się nie zgadzamy i tyle. I nic nie poradzisz...

rafales (http://forum.joomla.pl/member.php?u=3795): Nie dla PiS'u, dal firmy która stara się wprowadzić na rynek swój produkt...

zwiastun
23-08-2007, 23:09
Nie robię rzeczy, z którymi się nie zgadzam. Jestem wolnym człowiekiem. I wybacz, pytasz o radę, jak oszukiwać, czego oczekujesz?
Nie pojąłeś "żaluzji", powiem wprost: nie życzę sobie na tym forum takich pytań.
I nie życzę sobie uwag pod moim adresem w stylu, jak u Ciebie! Bo na nie nie zasłużyłem!

sirMarjan
23-08-2007, 23:11
I powodzenia Tobie...

A dalej to już bez komentarza...

kkmm1
24-08-2007, 10:32
sirMarjan nie zasluzylles nawet zeby buty czyscic Zwiastunowi wiec bez takich bo irytujesz ludzi na forum.
A Zwiastun nigdyt nie owija w bawelne i za to go "kochamy" :) ( bez ironii):)
Pozdr.

Viking
24-08-2007, 13:16
wszyscy wiedzą, że jak mawiał M.Twain są kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyki...

Nie ma się co obrażać o chęć podrasowania wyników, one i bez podkręcania nie są wiarygodne.
Jednym z przykładów może być to, że jeśli chcę w każdej sondzie mogę wziąć udział co najmniej cztery razy z jednego komputera i to tylko dlatego że jestem leniwy :)

Jeśli chodzi o dylematy Mariana to to jest jego prywatna sprawa, a pokręcona sonda jest sprawą jego klientów, przeciw którym prędzej czy później sie obróci...

Zwiastunie... gdzie Twoje pasterskie umiejętności?

sirMarjan
24-08-2007, 18:14
Oj Panowie Panowie. O zaistniałej sytuacji rozwodzić się nie będę bo i nie ma po co. Powiem krótko. Zadałem proste pytanie. Jeśli uraziłem wasze niewinne sumienia no to sorry, na pewno nie miałem zamiaru. To, że się nie zgadzacie z naturą mojego problemu - ok, wierzę, nie krytykuje a nawet się pod tym podpisuję. Ja mam robotę do wykonania i tyle.

Poza tym proponuje zakończyć temat, do niczego kłótnia nie prowadzi, a swój problem rozwiązałem już dawno.

Pozdrawiam i bez urazy (jeśli takowa zaistniała)

Do kkmm1 : przystopuj trochę, bo llizostwa nie zdzierżę ...

Viking
24-08-2007, 18:48
zdaje sie nic dodać nic ująć