PDA

Zobacz pełną wersję : Forme - pola formularza obok siebie w jednej linii



kemal
23-08-2007, 16:07
Witam.

Chciałbym zrobić tak, żeby umieścić obok siebie 3 pola formularza:

http://oto-europa.eu/formu.gif

Chciałbym też, żeby była możliwość powielenia takiej linii przez wypełniającego poprzez kliknięcie w przycisk 'Dodaj' (na obrazku 'Kolejna pozycja')
Da się coś takiego osiągnąć w Forme?
Teraz mam te pola jedno pod drugim i wygląda niezbyt ciekawie.
Poza tym ta możliwość ustalania przez wypełniającego ile par językowych chce dodać jest dla mnie bardzo ważna. Nie ma sensu tworzyć z góry w formularzu 10 takich linii, jeśli są tacy, którym wystarczy jedna.

Będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi.

Pozdrawiam.

zwiastun
23-08-2007, 17:28
W poście, który jest w tym samym wątku, przed Twoim postem, jest dokładnie pytanie o to samo, choć dotyczy innego komponentu!

kemal
24-08-2007, 14:42
Nie pomogło mi to...
Kiedy potrzebuję czegoś na temat jednego komponentu, to trudno oczekiwać, żebym szukał rozwiązania w postach dotyczących innego komponentu.
Kiedy wchodzę na forum i czytam tę odpowiedź, post o którym wspominasz nie musi już być pod moim, a bez konkretnego namiaru go nie znajdę.
W taki sposób cały ten temat staje sie bezużytecznym śmieciem na forum, zwłaszcza dla osób, które być może będą miały w przyszłości podobne pytanie.

To jak?
Da się to zrobić w Forme, nie da się? Jest jakiś inny komponent, który to umożliwia, czy mam iść do diabła?

I mam nadzieję, że Cię nie uraził ton. Nie miałem takiego zamiaru.