PDA

Zobacz pełną wersję : Youtube na Joomli. Testujcie proszę.



krecik
24-08-2007, 18:53
http://videooffensive.com/
Strona nie jest jeszcze w 100% wykończona.
Zauważone błędy to jak zwykle polskie literki, a że będzie to strona internacjonalna to przykładam do tego dużą wagę.
Czekam na Wasze opinie i wychwycone błędy.
Pozdrawiam

kargulo
25-08-2007, 02:08
a czy mozesz powiedziec jaki modul wykozystales do wstawienia w taki sposob tych filmikow bo ja szukalem wszedzie i nie moge znales. tzn ze na stronie widac male obrazki i opis tego filmiku w formie listy

am123
25-08-2007, 08:20
Przecież jak wchodzisz w jakikolwiek link to widać nazwę modułu.
Soyret... szukałeś wszędzie ?

krecik
25-08-2007, 09:25
dokładnie to Seyret: http://joomlaholic.com
Nie jest to moduł a komponent.
Strone "all videos" z komponentu ustawiłem jako główną stronę. W tym cała tajemnica.

kargulo
25-08-2007, 10:30
ok znalazlem strone tego komponentu i jak chcialem sciagnac plik to sie poprostu nie da sciagnac tego pliku tak jakby nie ma nigdzie linku ''download''

i mam prosbe jak mozesz to wyslij mi ten plik z tym komponenten bylbym bardzo wdzieczny.. muj adres: kargulo007@googlemail.com

dzieki wielkie

krecik
25-08-2007, 10:52
Musisz się wpierw zarejestrować na stronie. Dopiero potem ujrzysz link do ściągnięcia. Jakby były problemy z wersją 0.2.7.2 (które ja mam) to mam poprzednia wersję. Więc pisz śmiało.

kargulo
25-08-2007, 11:42
sorki to ja znowu

a jak chce dodac filmik z innego serwera video to gdzie ja musze wsadzic kod tego filmiku w seyret?

krecik
25-08-2007, 12:23
Czytaj co pisze na głównej stronie:
"We currently support 35 video servers, like youtube, google, revver, break etc, and more will come."

krecik
25-08-2007, 12:32
kargulo teraz za moją pomoc napisz co sądzisz o stronie? Muszę znać jak najwięcej opiń.

kargulo
26-08-2007, 17:51
fajny pomusl na stronke ale takich stronek jest juz wiele, to jedno .
Ogolnie calosc jest ok tylko osobiscie nie lubie jak na stronie jest za duzo reklam, i jakos ta templatka mi nie wpada w oko.
i cos nie dziala na mojej przegladarce firefox u ciebie opcja Full Screen Ekran filmu jest za duzy
wpadnij do mnie: www.xxxlaskixxx.biz (http://www.xxxlaskixxx.biz)


i jeszcze powiedz mi jak zrobilez opcje komentarzy w tym komponencie

krecik
26-08-2007, 18:28
fajny pomusl na stronke ale takich stronek jest juz wiele, to jedno .
Wiem, że dużo ale ja postawiłem na coś co żadna nie ma. Wielojęzyczność i społeczność (zarejestruj się i zobacz jak możesz integrować się z innymi użytkownikami).
P.S.
O tym samym mógłbym powiedzieć o twojej stronie:p

Ogolnie calosc jest ok tylko osobiscie nie lubie jak na stronie jest za duzo reklam, i jakos ta templatka mi nie wpada w oko.
A ty swoją stronę zrobiłeś w jakim celu?

i cos nie dziala na mojej przegladarce firefox u ciebie opcja Full Screen Ekran filmu jest za duzy
Hmmm sprawdzę to.

wpadnij do mnie: www.xxxlaskixxx.biz (http://www.xxxlaskixxx.biz/)
... no chyba zostanę na dłużej :p



i jeszcze powiedz mi jak zrobilez opcje komentarzy w tym komponencie

Seyret ma wbudowane pluginy obsługujące takie komponenty komentarzy jak jomcomment i fireboard (do wyboru).

krecik
30-08-2007, 11:30
oceni jeszcze ktos? Samemu naprawde ciezko o ocene wlasnej pracy :/

krecik
02-09-2007, 08:31
Zmniejszyłem ilość reklam. I zainstalowałem w te miejsce piękny moduł, wyświetlający najlepsze filmiki. Jeszcze jakieś sugestie?
Wypowiadajcie się proszę!:p
To dziwne ale zamieściłem podobny temat w dwóch innych forach (idg, pcformat) i grupie dyskusyjnej ale nikt nie chce sie wypowiadać.
Co jest grane?

lukaszabrze
14-12-2007, 17:26
jak sobie poradziłeś z polskimi znakami przejrzałem chyba wszystko i nic nie mogę znaleźć a ten temat.
Proszę o pomoc bo zaglądałem na twoją fajną stronkę i widzę polskie znaki :)

bori79
19-12-2007, 12:03
Strona ok, trochę długo się łąduje wraper z 300 mi przeszkadza
sam teraz robię strone opartą na seyret i mam do Ciebie takie pytania:
- jak zrobiłeś to że nie masz tych ramek z kategoriami na górze? (którą cześć kodu trzeba wyciąć)
- czy wie ktoś jak zrobić tak żeby po wyszukaniu filmów (mam 21 dla danego hasła) nie wyświetlało się na jednej stronie, a żeby można było wybieraćstrony (tak jak w przypadku opcji all videos)
z góry dzięki za pomoc

pozdrawiam

krecik
19-12-2007, 20:15
Z tego co pamiętam to nie miałem żadnych problemów w tym komponencie z polskimi znaczkami.

Eee ramki z kategoriami na górze? Nie wiem o co ci chodzi ?

krecik
12-02-2008, 16:11
nowa odsłona: www.videooffensive.com (http://www.videooffensive.com)
Oceńcie proszę teraz.

iwek
12-02-2008, 17:47
Witam,
Mam pytanie w jaki sposób ustawiłeś główną stronę z komponentu jako Front Page twojej www ?
Pozdr.

krecik
13-02-2008, 17:20
Musisz w mainmenu ustawić stronę "all videos" jako pierwszą pozycję. Czyli stworzyć nowy link w menu jako adres url, skopiowany poprzednio z "all videos" i ustawić go w miejsce "home"

A jak strona się podoba?

iwek
13-02-2008, 20:40
ooo super niesądziłem że to takie proste :-)
Stronka fajna tylko ja bym zrobił opcje uzytkownika czyli ADD VIDEO itp po lewej w w menu albo w wiekszym formacie powyżej, końcu o to chodzi na tej stronie żeby wpadało jak najwięcej nowych filmików, a moim zdaniem to jest najmniej widoczne jak tak patrze na całą www. Poza tym git.
Pozdr.