PDA

Zobacz pełną wersję : menubar



pr0gressiv3
09-03-2006, 16:35
Witam.
Mam problem zwiazany z edytowaniem lub dodawaniem artykułów. Niewiem czmu, zainstalowalem joomle PE z joomlapl.com. Ladnie pieknie wszystko poszlo, ale kiedy chcialem dodac artykuł, edytowac wyskoczył mi błąd : Fatal error: Call to a member function on a non-object in /home/tranc3/ftp/unix/administrator/includes/menubar.html.php on line 667

plik jest, zastapilem go bo myslalem, ze ma kszaki ale nic nie pomoglo, co mam robic ?


omg wchodze na 2gi moj portal w joomla i ten sam blad mam ! co sie stalo ? moze ktos mogl by mi pomoc ? w joomla jestem nowiciuszem a bardzo pilnie potrzebuje sprawnego portalu :(

pr0gressiv3
09-03-2006, 21:17
Juz znalazlem bląd i udalo mi sie go poprawic. Nie znalazlem wczesniej w szukaj poniewaz byl pod innym haslem niz szukalem...
Przepraszam za klopot i prosze o usuniecie mojego posta.
Pozdrawiam

ratmann
09-03-2006, 22:27
witam, fajnie że już masz po kłopocie bo pewnie będziesz mógł mi pomóc - mam to samo czyli joomla PE z mambopl.com no i ten sam kłopot. wszystko fajnie śmiga oprócz artykułów ( wywala ten sam błąd z ....menubar.html.php on line 667). Co zrobiłeś, że ci działa?? proszę o pomoc...:)

pr0gressiv3
09-03-2006, 22:34
Sciagnij wersje joomla 1.0.8 pl stable z joomla.pl, rozpakuj na dysku u siebie, nastepnie znajdz ten pliczek: administrator/includes/menubar.html.php
i wrzuc go na ftp zastepujac ten stary z joomla PE. U mnie wszystko dziala jak nalezy.
Pozdrawiam

ratmann
09-03-2006, 22:46
ok dzieki pr0gressiv3 problem rozwiązany!! dla pozostałych początkujących z tym problemem: wystarczy ściągnąć 1.08 stable i zastąpić menubar.html.php nową wersją. pozdrawiam i przepraszam za kłopot:p