PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuje moduły



rozmos
26-08-2007, 23:13
Mianowicie szukam tego:
-moduł który wyświetla ostatnie osoby ktore odwiedziły moją stronę
-ostatnie posty na forum
- i moduł który wyświetla mi na stronie ilość użytkowników zarejestrowanych

Tylko żeby te 2 pierwsze moduły pasowały do siebie bo będą obok siebie sie znajdować.

zwiastun
26-08-2007, 23:18
Tak? Takie same kolorki? Czy coś co jeszcze?

Delwin
27-08-2007, 08:23
Hihi ale Zwiastun masz humorek :D


Mianowicie szukam tego:
-moduł który wyświetla ostatnie osoby ktore odwiedziły moją stronę
-ostatnie posty na forum
- i moduł który wyświetla mi na stronie ilość użytkowników zarejestrowanych
Trochę mało precyzyjnie się określiłeś :cool:. Proponuję poszukać w Download - Statystyka. Może zadowoli Cię komponent JamboReport. Co do ostatnich postów na forum to ... zalezy JAKIEGO forum używasz - często jest to dostępne w kofiguracji forum (panel Admina).

rozmos
27-08-2007, 11:34
dzięki Delwin!

ale brakuje mi jeszcze jednej statystyki, której nie ma w Jamboreport

Chodzi o statystykę która będzie mi wyświetlać w pozycji user1, ostatnich użytkowników którzy odwiedzili moją stronę, istnieje taka statystyka?

zwiastun
27-08-2007, 12:05
Zajrzyj naprawdę do katalogu rozszerzeń na joomla.org
Jeżyka angielska nie być aż taka niezrozumiała. W końcu chyba Ty rozumieć co znaczyć User Management?

rozmos
29-08-2007, 14:45
Szukałem i nie znalazłem tego czego potrzebuje, tam download jest jakiś dziwny, nie bardzo się orientuje.

Zwiastun jeśli chcesz wiedzieć to angielskiego nie znam:P ,zdecydowanie lepiej radze sobie z niemieckim, więc może trochę by tak uprzejmiej... i byś pomógł mi to znaleźć...ale oczywiście nie nalegam

zwiastun
29-08-2007, 20:37
No to skoro słowa User i Online są dla Ciebie tak trudne, obędziesz się bez modułu. Dla mnie to żaden problem!
PS: Następnym razem może by tak uprzejmiej...
Przeczytałem swój psot kilka razy i jakoś nie dopatrzyłem się nieuprzejmości. A to, że nie dałem linka?
A musiałem?

rozmos
29-08-2007, 21:00
ja nie szukam konfrontacji

Ok, więc powiedz mi jak się ściąga, bo znalazłem "user management" ale i tak pewnie nie znajde tego czego szukam.

Sova
29-08-2007, 23:39
Jak z niemieckim lepiej - to joomlaos.de

rozmos
30-08-2007, 00:09
Na tej niemieckiej stronie nie ma tego modułu który poszukuje, szukałem w modułach.

Przynajmniej mają normalny download, a na angielskiej nie idzie sie połapać, dlatego dalej proszę was o znalezienie takiego modułu. Chodzi mi o moduł który wyświetla ostatnich użytkowników, ma się znajdować w pozycji user1(podobny do modułu "ostatnie posty na forum").

Jakby można było przyznawać plusy albo pochwały to by każdy pomógł, może zrobicie takie coś??

zwiastun
30-08-2007, 02:11
1. Nie gniewaj się, ale weź się za podstawową lekturę o Joomla! Kiedy piszesz, że moduł ma być taki, żeby się wyświetlał w pozycji user1, to dowodzisz, że nie rozumiesz zbytnio, co to moduł i jak działa.


2. W sprawie łatwości znalezienia modułu na http://extensions.joomla.org - po prostu prawisz baje!

Core Enhancements => User Managment => Online Users Pro [ostatnia pozycja, 4 strona] => Download.

O wszystkim Ci już wcześniej napisałem. Jeśli tu jest cokolwiek skomplikowanego to ja jestem niespełna rozumu!

rozmos
30-08-2007, 11:59
Ok zwracam honor :D

Po prostu patrzyłem się całkiem gdzie indziej :P


Ale niestety to nie jest ten moduł który poszukuje.
Ty mi podałeś moduł który pokazuje użytkowników "w tej chwili online", a mi chodzi o takie coś co pokazuje ostatnio widziani użytkownicy na stronie