PDA

Zobacz pełną wersję : Templatka pod IE i pod Firefox inaczej



Jdwind
27-08-2007, 07:37
Witam, używam templatki, która jak widzę pod IE działa w porządku, natomiast pod FF jest jeden mankament. Wszystko widać tutaj: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6b0b07e655843e0d.html
Da się to jakoś poprawić? Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam, Jacek.

Jdwind
27-08-2007, 21:16
Tą sprawę już rozwiązałem w pliku css templatki pod firefox. Ale czy ktoś może mi powiedzieć takie coś - templatka ma sekcję np. User1, i na stronie głównej jest w tej sekcji (a może polu - jeżeli źle mówię poprawcie mnie) Latest news, natomiast na innych podstronach nic tam nie wyświetlam, ale sekcja (puste pole) User1 wyświetla się dalej. Można to gdzieś ustawić, żeby się nie wyświetlało? Nie mogę znaleźć, gdzie ustawia się wyświetlanie poszczególnych części templatki.
Pozdrawiam.

Viking
28-08-2007, 00:14
do problemów z IE jest osobny temat,
jedno pytanie jeden wątek...

szanujmy sie trochę - jak spodziewać się że ktoś przeczyta nasze pytanie a nawet poświęci czas żeby na nie odpowiedzieć jeśli nawet nie chce nam sie przeczytać krótkiego regulaminu, czy przejrzeć listy tematów?

Jdwind
28-08-2007, 07:20
No bardzo przepraszam, ale skoro już zwracamy sobie uwagę, to nieśmiało zauważę, że akurat mój post nie był o problemach z IE, bo akurat pod tą przeglądarką temlpatka działała ok, a pod FF miałem kłopot (który notabene już poprawiłem). Co do dalszej części - ponieważ w zasadzie problem dotyczy tej samej templatki, nie chciałem zakładać osobnego wątku. Ale, jeżeli tak się sprawy mają, to na przyszłość się dostosuję. Nie chciałbym znowuż, aby ktoś mi zarzucił, że w tej samej sprawie zakładam kilka kolejnych wątków.
Pozdrawiam serdecznie.

Viking
28-08-2007, 13:25
:) łatwo udowodnić że problem z wyświetlaniem w FF przy poprawnym wyświetlaniu w IE mimo wszystko jest problemem z IE. Nie bawmy się w dialektykę. Zakładanie osobnych dobrze zatytułowanych wątków jest wskazane jeśli temat/pytanie jest inne niż wyrażone w danym wątku (a jest).
Moja uwaga była ogólna i pisana w celu uprzedzenia tych z bardziej ciętym językiem ;)
Co do drugiego problemu proponuję poszukać informacji o mosCountModules() i założyć nowy wątek z opisem rozwiązania.
Pozdrawiam,
vik