PDA

Zobacz pełną wersję : Nie działa instalowanie i edycja/zmiana chmod niektórych plików na ftp



llukasz
28-08-2007, 23:32
Witam!
Miałem już ten problem na serwerze TP a tu na forum nie znalazłem konkretnej odpowiedzi, co zrobić gdy nie mogę np. zmienić spod FTP chmod'ów pliku configuration na 777 i go edytować (ma 644) a inne pliki maja dziwne chmody (te 'w głąb' folderów i nie wiem jak je zmienić masowo 2... jakiś 4-cyfrowy chmod mają - dodatkowo nie działają żadne instalacje ani przy wysyłaniu plików, ani przy instalowaniu z katalogu na serwerze pojawia się komunikat, iż nie można utworzyć katalogu, gdzieś wyczytałem kiedyś na tym forum ,ze pomaga joomlaXplorer, ale jak mam to g*** wgrać skoro mi nic nie działa jak powinno? Serdecznie proszę o pomoc, bo jeszcze trochę i sie potnę czymkolwiek co mam pod ręką najbliżej...

Dylek
29-08-2007, 00:11
Zmienic uslugodawce? :)

llukasz
29-08-2007, 00:15
To darmowy usługodawca... w takim razie co polecisz/polecicie zagranicznego, bo na polskie nie liczę serwery - powyżej 0.5GB najlepiej i pod Joomlę by był, bo jak znajdę coś to zawsze jakaś drobnostka musi nie grać...

Dylek
29-08-2007, 06:42
Hmm... widzisz - ja mam u jednych ( w Polsce) serwery, inni maja u drugich - to bedzie dyskusja na temat wyzszosci Swiat Bozego Narodxzenia na d Swietami Wielkiej Nocy. Jednym pasuje taki parametr uslugi, inni zwracaja uwage na co innego. W tej chwili sporo uslugodawcow ma cos takiego jak okres probmny - rejestruj serwer, pobaw sie, jak Ci sie nie spodoba - spadasz gdzie indziej.