PDA

Zobacz pełną wersję : Logowanie panel Admin



sthorm
01-09-2007, 15:26
Witam, szukałem ale nie znalazłem. Mam problem z logowaniem się do panelu administratora. Po wpisaniu danych otrzymuję komunikat Nie jesteś zalogowany!!! Tymczasem logując sie na stronie głównej witryny wszystko działa poprawnie. Zmieniałem już kilkakrotnie dane dostępu, ale nic z tego. Witryna działa od miesiąca i żadne zmiany w plikach nie były dokonywane. Do tej pory działała bez zarzutu. Proszę o podpowiedz.

pozdrawiam

stone
01-09-2007, 21:26
sprawdż dokładnie adres jaki wpisujesz cze nie ma na końcu / , sprawdź czy adres jest zgodny z tym co masz ustawione w live_site w configuration.php jeżeli chodzi o obecność przedrostka www
I jeszcze możesz admina zapytać czy nie było coś na serwerze zmieniane ostatnio, bo czasem problemy z katalogiem tmp moga się tak objawiać

sthorm
01-09-2007, 22:04
Przyczyną takiego stanu rzeczy było ustawienie pojemności serwera. Po prostu był przepełniony. Dzięki.

MaCiUch
07-09-2007, 21:34
Ja mam ten sam problem, ale to nie jest wina przepełnienia serwera, ponieważ jest na nim jeszcze dużo dużo miejsca. Po wpisaniu wlasciwego loginu i hasla wyskakuje taki komunikat:
Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_03ffb091345fbb5523d0c40f2010d697, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /administrator/index.php on line 97

I następnie normalnie z Joomli napis u góry w okienku "Nie jesteś zalogowany" i panel do wpisania loginu i hasła admina. Bardzo proszę o pomoc.

stone
07-09-2007, 22:16
wygląda na problem z katalogiem tmp (temp) poszukaj na forum