PDA

Zobacz pełną wersję : Dwa odrębne tematycznie portale na jendej platformie joomla



majmo
01-09-2007, 17:39
Witam.
Mam problem ze znalezieniem informacji o tym, czy można z jednego panelu administratora Joomli obsługiwać dwie strony o odmiennje tematyce, lub dwa portale. I w jaki sposób tego dokonać?
Chodzi o dwie strony, które różnią się wszystkim od treści po tytuł strony, szablon i odnośniki. Jedna dajmy na to jest o pierogach, a druga o cerowaniu skarpetek.:p
Bo chyba nie jest konieczne instalowanie ponownie joomli (pewnie nie jest nawet możliwe) lub innego cms-a dla odrębnego projektu?
Byłbym wdzięczny chociażby o nakierowanie w odpowiednim kierunku. Info powinno być po polsku, to jedyny warunek. Ewentualnie w formie obrazkowej :D
Szukałem po google, po forach tematycznych i w pomocy joomla, ale albo zadawałem niewłaściwe pytania, albo tam tego nie ma, albo moje okulary wypadałoby przeczyścić.:rolleyes:
Dzięki za uwagę i ewentualną pomoc.

zwiastun
01-09-2007, 17:50
Info powinno być po polsku, to jedyny warunek. Ewentualnie w formie obrazkowej :D

Aż masz wymagania.
No to na złość babci:
Possible.
Install Multisite.:D
Dodałem obrazek, żebyś zbytnio nie narzekał:D

majmo
01-09-2007, 18:28
No
jakiś postęp :)
Dzięki wielkie, tylko nie wiem, czy mi się to na coś przyda, skoro mam joomlę po polsku. Instal Multisite - hm, rozglądam się za odpowiednikiem w języku ojczystym po panelu administratora i tylko mi się świeczki w oczach robią :eek:
Patrz, masz kolejną szansę mi dogryź :p

Dylek
01-09-2007, 20:19
Ucz sie jezykow, przyda Ci sie nie tylko w Joomli :D
A na powaznie- nie ma polonizacji Multisite.