PDA

Zobacz pełną wersję : Multithumb - podwójne miniatury



JohnyK72
01-09-2007, 23:03
Witam
Mam następujący problem.

Przy użyciu Multithumb 2.0 zbudowałem galerię z 20 zdjęć. Do galerii wygenerowałem ręcznie 20 miniaturek. Nazewnictwo miniaturek zgodne z dokumentacją czyli nazwa_obrazka.thumb.jpg. W katalogu posiadam 20 par obrazków oraz miniatur. Jednak na ekranie z miniaturkami zamiast 20 miniaturek mam 40, gdyż system nadal sam generuje miniatury jednak tym razem zarówno z obrazków jak i moich ręcznie wygenerowanych miniatur.
Czy ktoś może mi wskazać gdzie popełniam błąd.

Muszę zastosować wygenerowane przez siebie miniatury i rozwiązanie z automatycznym wygenerowaniem mnie nie zadawala.

Pozdrawiam
Janusz

zwiastun
02-09-2007, 00:34
Sam już sobie odpowiedziałeś - wygenerowałeś miniaturki, umieściłeś je w tym samy katalogu, to i masz, coś sobie zrobił. Multithumb sam generuje miniatury. Po co go zastępować, dodawać sobie roboty i kłopotów.

JohnyK72
02-09-2007, 07:15
Po co go zastępować, dodawać sobie roboty i kłopotów.
Niby tak, jednak w opisie jest napisane:
Manual thumbnails
You can create your own thumbnails and let :mt use them instead.
oraz
Yet another option in Multithumbfor Joomla 2.0 is manual thumbnails. If you want total control of the thumbnails, you can create them yourself! Just create an image with the same name as the original image, but with .thumb stuffed in and put it in the same location. For example, for the image my_nice_pic.jpg the thumbnail should be called my_nice_pic.thumb.jpg. Always use lowecase for the thumb part.
Pozdrawiam
Janusz