PDA

Zobacz pełną wersję : Testowanie Joomla 1.0.13 PL - z dostępem do panela administracyjnego



haponiuk
04-09-2007, 21:44
Witam,
wychodząc naprzeciw popularności Joomla uruchomiłem bezpłatną usługę (JoomlaTest 1.0.13 PL) dla internautów, którzy chcieliby zapoznać się z funkcjonowaniem systemu.

Co otrzymujesz:
- zainstalowaną Joomla 1.0.13 PL na moim serwerze, pod adresem www.hapok.shou.pl/twojastrona (http://www.hapok.shou.pl/twojastrona)
- dostęp do panelu administracyjnego bez żadnych ograniczeń,
- możliwość instalacji w systemie wszystkich dostępnych komponentów, dodatków i modułów,
- możliwość dokonywania zmian, wpisów według twoich upodobań,

Czego nie oferują:
- pomocy,
- wsparcia,
- archiwizacji danych,
- odpowiedzialności za to co instalujesz i wypisujesz,

Co należy zrobić:
- wystarczy odpowiedzieć na tego posta

Informacje końcowe:
- system uruchamiam w 48h (oprócz soboty, niedzieli i świąt),
- informacje potrzebne do zalogowania oraz adres strony przesyłam jako prywatną wiadomość,
- usługę uruchamiam tylko dla 5 pierwszych użytkowników,
- okres testowania do 20.września.2007r. Po tej dacie wszystkie dane są kasowane.

Ważne:
Dla prawidłowego działania Joomla nie należy zmieniać nazwy bazy danych, hasła, prefiksu, domyślnych katalogów instalacyjnych itp. Zmiany tych ustawień spowoduje nieprawidłowe działanie serwisu.

Życzę miłej zabawy.

zwiastun
04-09-2007, 23:40
Mogę tez potestować?:)
Gratuluje pomysłu, daj potem potem jakieś wieści z przebiegu, jeśli jakieś będą!

spex
05-09-2007, 02:01
A czy ja się tez załapię?

haponiuk
05-09-2007, 18:14
Mogę tez potestować?:)
Gratuluje pomysłu, daj potem potem jakieś wieści z przebiegu, jeśli jakieś będą!

Podczas wysłania prywatnej wiadomości wyświetla sie komunikat:
zwiastun przekroczył(a) limit przechowywanych prywatnych wiadmości co uniemożliwia wysłanie kolejnych.
Proszę o przesłanie na priva adresu e-mail i wyślę dane do zainstalowanego systemu Joomla

zwiastun
05-09-2007, 20:56
Nie trzeba, początek posta to oczywiście żart. :)

haponiuk
05-09-2007, 23:01
Nie trzeba, początek posta to oczywiście żart. :)

Myślałem o czymś takim i myślę że taki projekt byłby pionierski w skali globalnej Joomla.

Oczywiście to nie był żart tylko zmuszenie do dyskusji :-)