PDA

Zobacz pełną wersję : brak dostępu do /administrator/index2.php



elpeo
06-09-2007, 19:45
Witam, gdy chce zapisac konfiguracje poszczegolnych modułów wyswietla mi blad :

Forbidden

You don't have permission to access /administrator/index2.php on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.




Co moze byc przyczyna i jak moge to obejsc?

stone
06-09-2007, 20:21
hmm, wyglada na jakiś błąd w konfiguracji serwera. Skontaktuj się z adminem serwera być może to rozwiąże problem.

elpeo
06-09-2007, 20:44
Problem wystepuje tylko i wylacznie w komponencie Remisitory 3.40 gdy chce zapisac konfiguracje oraz w module Html 1.0 w momencie gdy wklejam kod adsense i zapisuje (pojawia sie rowniez klódeczka przy module) gdy wklejam inny kod html, np.
<HTML>
<BODY>
test
</BODY>
</HTML>
wszystko jest ok i moduł wyswietla normalnie informacje.
Mam jeszcz jedno pytanie czy istniej inny moduł abym wstawial kod adsense i pozycjonowal na stronie? na razie korzystam z bota adsense ale nie chcialbym go umieszczac
Z gory dziekuje za odp.

Dylek
06-09-2007, 20:46
Istnieje (http://www.mambopl.com/index.php?option=com_remository&Itemid=44&func=fileinfo&parent=category&filecatid=153) :)

elpeo
06-09-2007, 21:28
w takim razie inaczej zadam pytanie. Czy istnieje inny moduł niz Html Module zeby wstawic kod html na stronke?

stone
06-09-2007, 22:08
nasuneło mi się jeszcze że to może być kwestia nie kodu html tylko java scriptu który niechętnie wkleja się pod edytorem. Wyłącz edytor w ustawienia strony i zobacz czy to pomoże