PDA

Zobacz pełną wersję : Nie można wyświetlić strony XML



hellbean
10-03-2006, 18:29
Mam dziwny problem otoz chcac wejsc do panelu administratora juz po poprawnym wpisaniu loginu i hasla wyskakuje mi blad:

Nie można wyświetlić strony XML
Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL. Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież (http://javascript<b></b>:location.reload()) lub spróbuj ponownie później. Dozwolony jest tylko jeden element najwyższego poziomu w dokumencie XML. Błąd podczas przetwarzania zasobu 'http://www.jour...
<b>Warning</b>: ini_set() has been disabled for security reasons in <b>/srv/www/htdocs/web909/html/includ...

Wsumie nic nie zmienilem w ustawieniach (tj. zepsułe.) a tu nagle takie cos.
Co mam z tym zrobic?

magic
10-03-2006, 19:34
To tak wyglada, jakbyś przy pomocy IE próbował oglądać jakiś dokument twojej strony, ale bez udziału serwera WWW - czyli prosto z dysku.
Nie napisałeś nic o szczegółach swojego problemu. Może twój serwer WWW (Apache, cokolwiek?) nie był uruchomiony?

hellbean
10-03-2006, 19:51
problem w tym ze ja zadnych blizszych szczegolow zaistnialej sytuacji nie znam :( stalo sie to nagle, bez mojej ingerencji, moge tylko nadmienic ze strona dziala bez problemu, tylko do panelu admina nie moge sie dostac.

Chcialem dodac iz zaistniala nowa okolicznosc :) otoz probowalem sie zalogowac z innego komputera i panel admina poszedl, wiec domniemam iz to jest cos nie tak u mnie. Co to moze byc?

magic
10-03-2006, 22:17
Wyczyść cache przegladarki

hellbean
10-03-2006, 22:41
juz wszystko OK, a rozwiazanie bylo bardzo proste:) poprostu operator hosta przeprowadzal jakies zmiany w bezpieczenstwie i przez to wystapily te problemy. :)

Konju1
11-07-2007, 21:06
Mam taki problem...Przy otwieraniu profili osób na fotce pojawia mi się taki oto komunikat:
Nie można wyświetlić strony XML
Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL. Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później.

--------------------------------------------------------------------------------
System nie mógł uzyskać danych o żądanym zasobie.

Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Było wszystko ok a po 3 godzinach mam to co mam:/ Nie wiem zbytnio o co w tym chodzi? Jak się poprawia te błędy? Czy ktoś może mi pomóc?

agamoni
19-11-2009, 10:33
Mam taki problem...Przy otwieraniu profili osób na fotce pojawia mi się taki oto komunikat:
Nie można wyświetlić strony XML
Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL. Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później.

--------------------------------------------------------------------------------
System nie mógł uzyskać danych o żądanym zasobie.

Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Było wszystko ok a po 3 godzinach mam to co mam:/ Nie wiem zbytnio o co w tym chodzi? Jak się poprawia te błędy? Czy ktoś może mi pomóc?
Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!