PDA

Zobacz pełną wersję : Forum simpleboard



gottie
10-03-2006, 20:39
Witam!

Mam zainstalowany simpleboard 1.1.1 i jako theme wybralem default. Akceptuje uzywanie emblematow 100x100. Niestety w firefoxie kazdy post jest rozstrzelony w inna strone, tzn, szerokosc lewej czesci z nazwa uzytkownika i emblematem potrawi byc na pol strony lub tylko na ok 15px. zalezy kto pisze i co pisze. w IE wyglada OK. Gdzie szukac problemu?

stone
10-03-2006, 23:27
Daj link do strony

gottie
10-03-2006, 23:31
http://poloniadenmark.ovh.org

stone
10-03-2006, 23:39
Niestety to wyglada na wewnętrzą przypadłość forum, musiałbyś u nich poszukać czy czegoś w tym temacie nie piszą

gottie
10-03-2006, 23:43
szukalem na ich forum i jako odpowiedz bylo zmiana themu na inny. W tym problem ze za bardzo odstaja od standartowego wygladu forum i mi nie pasuja. Probowalem sie bawic w pliku \tamplate\default\default_view.php
Znalazlem tam formule ustawiajaca pierwsza sekcje na 70px. ustawilem tam 100px wg emblematu i jest ok w IE. Firefox sie nadal burzy.

magic
11-03-2006, 06:03
To może być nie tylko sprawa wewnętrznej templatki dla simpleboard, ale również templatki dla całego serwisu. W szczególności arkusza CSS. On może wpływać w istotny sposób na wyświetlanie treści generowanej przez simpleboard.
Spróbuj na chwilę zmienić templatke serwisu na inną (inne) i zobacz, czy problem się dalej objawia. Jeśli nie - szukaj w tempate_css.css lub (ewentualnie) index.php templatki serwisu.

gottie
11-03-2006, 16:42
Na innej templatce dzieje sie to samo. Na forum autora nie znalezli rozwiazania tego problemu, gdyz polecili uzywanie innego thema dla forum. Co mnie zadowala to ze na IE wyglada OK, a wiekszosc odwiedzajacych uzywa tej przegladarki. Pozdrawiam