PDA

Zobacz pełną wersję : AdsManager - modyfikacja wyglądu prezentowanego ogłoszenia



GOGOKOM
12-09-2007, 09:36
Witam szukam pomocy przy dostosowaniu wyglądu ogłoszenia do swoich potrzeb - AdsManager
Próbowałem już grzebać w install.adsmanager.php adsmanager.xml adsmanager.html.php i na razie osiągnąłem to że w polu "pokaż pozycję" mam dodatkowe pola które bym chciał ale nie pokazują się w ogłoszeniu.
Osiągnąłem to przez dodanie w install.adsmanager.php dodatkowych lini kodu - przykład poniżej

$database->setQuery("INSERT IGNORE INTO `#__adsmanager_positions` VALUES (5, 'parametry', 'ADSMANAGER_POSITION_PARAMETRY');");
$result = $database->query();

$database->setQuery("INSERT IGNORE INTO `#__adsmanager_positions` VALUES (6, 'lcd', 'ADSMANAGER_POSITION_LCD');");
$result = $database->query();

$database->setQuery("INSERT IGNORE INTO `#__adsmanager_positions` VALUES (7, 'sms', 'ADSMANAGER_POSITION_SMS');");
$result = $database->query();

ale niestety dodane pola nie pokazują sie w prezentacji ogłoszenia.
Może ktoś ma jakiś pomysł albo wie gdzie i co zmienić.
Pozdrawiam.

sasiadekm
14-11-2007, 22:11
Witam, ja mam z tym komponentem 2 problemy:

Pierwszy to taki, że nie mogę zmienić wyświetlanej waluty z "$" na "PLN", próbowałem to zrobić w kodzie polskiej wersji językowej komponentu, znalazłem wartość Price, edytowałem ale to nic nie dało :/

Drugi problem jest nieco innego rodzaju, otóż w module wyświetlającym menu główne komponentu część tego menu o nazwie "wszystkie ogłoszenia" nie wyświetla mi sumy wszystkich ogłoszeń.

Korzystam z wersji Joomla: Joomla! 1.0.11 Stable [ Sunbow ] 28 August 2006 20:00 UTC

Najnowsza Joomla 1.0.13 PL ma problemy z wyświetlaniem polskich znaków...

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Pozdrawiam

GOGOKOM
15-11-2007, 08:08
Korzystam z jommli 13 ISO z joomla.pl i Adsmanagera 2.1.8 i wszystko jest OK może przy instalacji komponentu i modułu menu wystąpił jakiś błąd. Język polski ściągnij i wgraj do langa komponentu i zmieni się automatycznie.
Co do polskich znaków nie zauważyłem w mojej wersji.

sasiadekm
15-11-2007, 12:44
Korzystam z jommli 13 ISO z joomla.pl i Adsmanagera 2.1.8 i wszystko jest OK może przy instalacji komponentu i modułu menu wystąpił jakiś błąd. Język polski ściągnij i wgraj do langa komponentu i zmieni się automatycznie.
Co do polskich znaków nie zauważyłem w mojej wersji.

Teraz nie mam problemu z joomlą, z tej wersjo korzystam już od dłuższego czasu w moich wszystkich projektach, co do polskiego języka, to jest on na serwerze, od początku instalacji był, a mimo tego waluta jest $ a nie PLN :( Poza tym tak jak wspomniałem, mam problem w module z jego częścią wyświetlającą ogólną liczbę ogłoszeń. Wiele mi nie pomogłeś, ale dzięki za wpis.

Arek00
25-12-2007, 14:55
też miałem problem z $ ale już sobie poradziłem. znajdź plik components/ads_manager/lang/lang_polish.php i linijkę:

DEFINE( "ADSMANAGER_DEVICE", "$ %s");

zamień na:

DEFINE( "ADSMANAGER_DEVICE", "%s PLN");

Tran
19-02-2008, 14:02
problem z wyświetlającą ogólną liczbę ogłoszeń:
czy masz: Kategoria > Podkategoria, i dopiero w podkategorie dajesz ogoszenia? Jeżeli tak, zrób tak:
Dać bylej jak jedno ogoszenie (które wymyślisz sobie, a nie od klienta) do Kategorii. Wtedy wszystko w porządku.
Tran

Tran
19-02-2008, 14:55
Help!
Witam! Czy ktoś umie jak tlumaczyć kategorie w AdsManager Menu? Gdy daję nowe kategorie do AdsManager Menu, mogę albo pisać po polsku, albo po angielsku. Ja chcę oba ale nie umiem. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam all

Tran
19-02-2008, 15:21
też miałem problem z $ ale już sobie poradziłem. znajdź plik components/ads_manager/lang/lang_polish.php i linijkę:

DEFINE( "ADSMANAGER_DEVICE", "$ %s");

zamień na:

DEFINE( "ADSMANAGER_DEVICE", "%s PLN");
Witam! Przypadkiem czytam tę wiedomość i wlaśnie mam ten problem. Dziękuję za rady. Przy okazji czy możesz me pomoc w sprawie tlumaczenia Kategori w AdsManager Menu: gdy daję nowe Kategorie do AdsManager Menu mogę pisać tylko po polsku lub po angielsku, ja chcę oba (bo moja strona będzie w dwóch językach), ale nie umiem.
Pozdrawiam.

Tran
19-02-2008, 17:30
Witam szukam pomocy przy dostosowaniu wyglądu ogłoszenia do swoich potrzeb - AdsManager
Próbowałem już grzebać w install.adsmanager.php adsmanager.xml adsmanager.html.php i na razie osiągnąłem to że w polu "pokaż pozycję" mam dodatkowe pola które bym chciał ale nie pokazują się w ogłoszeniu.
Osiągnąłem to przez dodanie w install.adsmanager.php dodatkowych lini kodu - przykład poniżej

$database->setQuery("INSERT IGNORE INTO `#__adsmanager_positions` VALUES (5, 'parametry', 'ADSMANAGER_POSITION_PARAMETRY');");
$result = $database->query();

$database->setQuery("INSERT IGNORE INTO `#__adsmanager_positions` VALUES (6, 'lcd', 'ADSMANAGER_POSITION_LCD');");
$result = $database->query();

$database->setQuery("INSERT IGNORE INTO `#__adsmanager_positions` VALUES (7, 'sms', 'ADSMANAGER_POSITION_SMS');");
$result = $database->query();

ale niestety dodane pola nie pokazują sie w prezentacji ogłoszenia.
Może ktoś ma jakiś pomysł albo wie gdzie i co zmienić.
Pozdrawiam.
Witam!
Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. A z dodaniem pola zrobilem często, i nowe pola pokazują się i na front end i na back end. Wyjasnji me więcej, moglobym ci pomoc.
Z mojej stronie mam problem z tlumaczeniem kategorii w AdsManager Menu: gdy dodaję nowe kategorie do AdsManager Menu mogę pisać albo po polsku, albo po angielski, a moja strona jest w dwóch językach, nie umiem co robić. Czy cos o tym temacie znać?
Pozdrawiam.