PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł do wstawianie małych tzn. do odtwarzanie filmów - np. mov



rzodkiewka
29-10-2005, 23:28
Przydałby się taki modół, komponent coś jak losowy obrazek, ale zamiast obrazków odtwarzane były by filmy

stone
30-10-2005, 08:20
Nie spotkałem się z modułem do streamingu o takiej funkcji. Zobacz tu http://mamboforge.net/projects/osplay/

Jak Ci sie sprawdzi funkcjonalnosc bedzie mozna zawsze cos tam przerobic

rzodkiewka
30-10-2005, 23:16
żaden nie wyświetla filmików

ale modół osplay ma zazadanie mp3 - ale nie wiem jak Opis jego to:
Thank you for Installing Shawn Sandy's osplay Component... Download instal the player set the params and publish, to add files to the player, create a directory called mp3 in the root folder of your mambo install. Upload your mp3ss to this directory the player will recognise and load them automatically NB: flash doesn't support vbr (variable bit rate) mp3 files. if you play vbr mp3 files, the playback will sound like a chipmunks version of your songs. the best way to encode mp3 files is to use a fixed bitrate of 64/96/128 kbps with a sample frequency of 22.05 kHz and joint stereo. it is that simple shawnsandy04gmail.comhttp://www.shawnsandy.com.nr Click here Load mpe

Ja w miejscu Site URL wpisałem pełny adres katalogu z mp3 i nic Cio robię źle? Odtwarzać się włącza, ale brak utworów na odtwarzaczu

rzodkiewka
14-11-2005, 12:45
znalazłem taki komponent i modół - Art Media od Zwiastunka (mp3, avi i parę inncyh), działa pod joomla

rzodkiewka
16-11-2005, 10:43
lecz jest problem: nie można zmienić chmoda katalogu - to zabezpieczenie tego modułu, a niestety nie chce mi z poziomu admina ładować dużych pliczków, zgrałbym je ftp, nio, ale ta blokada katalogu ... chociaż nie wiem czy to nie jakaś wada servera, bo pewnego katalogu instalacyjnego jakiegoś moda (również) nie chciał skasować ... muszę poczekać chyba aż się ustabilizuje, i uaktualnić klienta ftp

Zwiastun pracowałeś zapewne nad tym modułem (artMedia PL) - mógłbyś kiedyś poprawić ten modułek, by po instalacji nie zabezpieczał katalogu z plikami? ... Pozdrówka

zwiastun
16-11-2005, 12:05
1. To nie moduł zmienia prawa do katalogów, ale instalator mambo/joomla. Niestety. Jest to na dodatek nie zmiana praw do zapisu, przeglądania, wykonywania, ale zmiana WŁAŚCICIELA. Rozwiązanie: poprosić administratora serwera, aby przywrócił całemu katalogowi własność zgodną z ustawieniami serwera.

2. Na marginesie: polonizacja jakiegokolwiek składnika nie oznacza, że autor tłumaczenia "pracuje" nad kodem, usuwa błędy, itp. Owszem, bywa tak, ale niekoniecznie, nie zawsze i nie można tego oczekiwać od tłumaczy.

Dokonywanie poprawek kodu to zadanie autorów albo użytkowników. Co, oczywiście nie znaczy, że gdy usterki kodu są znane albo oczywiste, to ich nie poprawia.

Niemniej to nie tłumacz upowszechnia składnik, tylko wydawca, autor.

l0lka
21-11-2005, 01:55
Przydałby się taki modół
ale modół osplay
znalazłem taki komponent i modół q*rwa MODUŁ ...cholera!
proponuję w regulaminie foruma dodać punkt, ze na forum obowiązuje język POLSKI a nie POLSKAWY, i że użytkownicy powinni jak najszybciej skoczyć po słownik lub uzbroić się w edytor sprawdzający pisownię...


. Na marginesie: polonizacja jakiegokolwiek składnika nie oznacza, że autor tłumaczenia "pracuje" nad kodem, usuwa błędy, itp. Owszem, bywa tak, anie niekoniecznie, nie zawsze i nie można tego oczekiwać od tłumaczy.

Dokonywanie poprawek kodu to zadanie autorów albo użytkowników. Co, oczywiście nie znaczy, że gdy usterki kodu są znane albo oczywiste, to nie ich nie poprawia.

Niemniej to nie tłumacz upowszechnia składnik, tylko wydawca, autor. __________________ http://www.portal.extra.xon.pl/smilies/shocked.gif ke ???

jacaka
03-12-2005, 05:43
Przydałby się taki modół, komponent coś jak losowy obrazek, ale zamiast obrazków odtwarzane były by filmy
jezeli umiesz przetworzyc sobie filmy na format Flash (swf lub flv) to bez problemu da sie zastosowac kilka modulow