PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Jooget



Texas
13-09-2007, 13:36
Siemka, mam problem, pracowałem na swojej stronce. Dodawałem nowe pliki do downloadu i wszystko działało do pewnego momentu... nie wiem co się stało ale nagle jak wszedłem na stronce w dział download wyskoczyły takie błędy:


Notice: Constant _JOOGET_DOWNLOAD already defined in /home/accounts_a/arneus/public_html/components/com_jooget/languages/polish.php on line 182

Notice: Constant _JOOGET_CP already defined in /home/accounts_a/arneus/public_html/components/com_jooget/languages/polish.php on line 16

Notice: Constant _COM_C_JGCONFIGDESC already defined in /home/accounts_a/arneus/public_html/components/com_jooget/languages/polish.php on line 17

Notice: Constant _COM_C_JGCONFIG already defined in /home/accounts_a/arneus/public_html/components/com_jooget/languages/polish.php on line 18

Notice: Constant _COM_C_JGPDESC already defined in /home/accounts_a/arneus/public_html/components/com_jooget/languages/polish.php on line 19

Notice: Constant _COM_C_JGP already defined in /home/accounts_a/arneus/public_html/components/com_jooget/languages/polish.php on line 20

Notice: Constant _COM_C_JGCDESC already defined in /home/accounts_a/arneus/public_html/components/com_jooget/languages/polish.php on line 21

Notice: Constant _COM_C_JGC already defined in /home/accounts_a/arneus/public_html/components/com_jooget/languages/polish.php on line 22

Notice: Constant _COM_C_JGFILESDESC already defined in /home/accounts_a/arneus/public_html/components/com_jooget/languages/polish.php on line 23

Notice: Constant _COM_C_JGFILES already defined in /home/accounts_a/arneus/public_html/components/com_jooget/languages/polish.php on line 24

Notice: Constant _COM_CJG_CMSDESC already defined in /home/accounts_a/arneus/public_html/components/com_jooget/languages/polish.php on line 25

Notice: Constant _COM_CJG_CMS already defined in /home/accounts_a/arneus/public_html/components/com_jooget/languages/polish.php on line 26

Notice: Constant _COM_CJG_LANGDESC already defined in /home/accounts_a/arneus/public_html/components/com_jooget/languages/polish.php on line 27

I tak dalej i tak dalej.... a pod spodem dopiero są kategorie. Próbowałem już wgrać od nowa plik językowy, ale to nie pomogło :/ Pomocy!

zwiastun
13-09-2007, 18:07
Przejrzyj plik językowy. Pracujesz prawdopodobnie na php5 i masz w pliku powtórzone definicje stałych - wszystkie sa wypisane. Znajdź, usuń niepotrzebne albo wyremuj . Musi być tylko jedna

Texas
13-09-2007, 18:39
Niestety w php jestem zielony, mógłbyś mi poprawić ten plik językowy?


www.komunikatory.boo.pl/polish.rar

Ale co mogło spowodować ten błąd?

josh
13-09-2007, 20:18
dokladnie jest tak jak mowi Zwiastun
otworz plik polish.php dowolnym edytorem i powyrzucaj zdublowane definicje, nie trzeba do tego znajomosci php

duble sie wziely stad ze bralem wyjsciowo plik italian.php do tlumaczenia, a nie przyszlo mi do glowy ze cos sie powtarza ;)

pozdr

Texas
13-09-2007, 20:51
Czyli jak mam przykładowe linijki:

DEFINE('_JOOGET_TOPMOSTVIEWED','Najczê¶ciej pobierane');
DEFINE('_JOOGET_TOPLASTADDED','Ostatnio dodane');
DEFINE('_JOOGET_DOWNLOAD','Pobierz');

i

DEFINE('_JOOGET_CPCEXIT','Anuluj');
DEFINE('_JOOHET_CPCNEXIT','Anuluj');
DEFINE('_JOOGET_DOWNLOAD','Pobierz');

To potem zmienić na:

DEFINE('_JOOGET_TOPMOSTVIEWED','Najczê¶ciej pobierane');
DEFINE('_JOOGET_TOPLASTADDED','Ostatnio dodane');
DEFINE('_JOOGET_DOWNLOAD','Pobierz');

i

DEFINE('_JOOGET_CPCEXIT','Anuluj');
DEFINE('_JOOHET_CPCNEXIT','Anuluj');


Tak mam to zrobić?


Dodane:

Sprawdziłem i te które się powtórzyły usunąłem ale dalej są te błędy :/

A na dole obok plików jest jeszcze taka linijka:


Notice: Undefined property: stdClass::$btpaypal in /home/accounts_a/arneus/public_html/components/com_jooget/sub_viewcategory.php on line 83

Texas
15-09-2007, 21:15
pomoże mi ktoś?? to bardzo ważne bo jutro miałem otwierać swój portal ale popsuł mi się ten komponent ;/