PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o sprawdzenie templatki



niusek
13-09-2007, 15:04
Witajcie,

Zainstalowałem templatkę 247portal-b-blue (mam J1.5 RC2). Instalacja przebiegła pomyślnie. Mam ją w 'Template Managerze' i mimo ustawienia jej jako domyślnej nie wyświetla się. Po prostu wyświetla się inna domyślnie instalowana z Joomlą. Czy mógłby ktoś sprawdzić u siebie jak to wyglada ?
Link do templatki :
http://www.joomla.pl/index.php/component/option,com_remository/Itemid,15/func,fileinfo/id,17/

Jak trzeba będzie to zlecę przerobienie tej templatki na wersję dla J1.5 bo sprawa dla mnie pilna.

--
pozdrawiam
niusek

Qbitsu
14-09-2007, 00:39
Musisz najpierw tą templatkę rozpakować i wyedytować plik templateDetails.xml. W tym pliku pomiędzy znacznikami <files>...</files> do istniejących tam wpisów dopisać: <filename>templateDetails.xml</filename>. Następnie ponownie spakować cały katalog i zainstalować. Aczkolwiek ta templatka jest napisana pod J! 1.0 a nie pod 1.5, więc bez przebudowy się nie obejdzie.
Pozdrawiam

niusek
14-09-2007, 08:33
Dzięki Qbitsu za odpowiedź. Zrobiłem to co napisałeś ale sytuacja jest bez zmian. Jestem zatem zmuszony zapytać czy ktoś odpłatnie podejmie się dopasowania tej templatki do wersji 1.5 ?

--
pozdrawiam
niusek