PDA

Zobacz pełną wersję : Logowanie + Joom!Fish



Luk@s
13-09-2007, 19:05
Witam

Joomla! 1.0.13 Stable
Joom!Fish V1.7

http://luk2.home.pl/bledy.jpg

to są błędy, które wyżuca Joomla podczas logowania w trybie dignostycznym Dlatego mam podstawy sądzić że to właśnie Joom!Fish je powoduje

Sam problem polega na tym że znając login i hasło poprawne nie mogę zalogować sie na stronie (nie do zaplecza, do zaplecza mogę sie zalogować) Wyświetla się okienko z komunikatem że logoawnie przebiegło poprawnie i jestem na pewno przekierowywany na stronę, na którą jest ustawione przekierowanie po zalogowaniu Ale nie pojawia się user menu Nadal pozostaje panel logowania Gdy z ustawień skopiowałem sobie link do informacji o zalogowanym użytkowniku to pojawia się komunikat że nie mam uprawnień- robiłem to oczywiście po próbie logowania i na tą strone jest ustawione przekierowanie po zalogowaniu Próbowałem na koncie superadmina i utworzonym na zapleczy koncie z ograniczeniami

Ponieważ Joom!Fish mam skonfigurowany to nie chce go narazie odinstalowywać ale przestałem go publikować i nie pomogło

Czy myślicie że to żeczywiście JoomFish czy problem leży zupełnie gdzie indziej?